Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує другий сімейний челендж «Історія поколінь» до 76-ї річниці Перемоги над нацизмом.

З 1 травня 2021 року ви можете долучитися до челенджу, відзнявши відео зі своєю родиною про історію, подвиги Ваших дідів, бабусь, прадідів, прабабусь на фронтах Другої світової війни. Розкажіть, демонструючи фотографії, нагороди, можливо фронтові листи, що Ви знаєте про героїв вашої сім’ї, які воювали, захищаючи країну від нацистських загарбників. Це може бути окрема фронтова історія, історія подвигу, історія життя протягом війни або якась цікавинка, що доповнить спільну історію Великої перемоги. Нині Україна знову відстоює свою свободу і незалежність. На Сході захищають рідну землю онуки і правнуки солдат Другої світової. Час і наша вдячна пам’ять об’єднують славних захисників. Розкажіть про них теж. Адже український народ – народ нескорених.

Відео може бути відзняте на телефон, фотоапарат, відеокамеру тощо та тривати не більше 3х хвилин. У відео має міститися коротенька розповідь із запропонованих вище тем, демонстрація фотографій, нагород, пам’ятних речей ваших родичів, які воювали, чи воюють зараз. Розповідати фронтові історії можна усією родиною. Чим більше учасників розповідей, тим цікавіше. Викласти відео потрібно на своїй сторінці у фейсбук, долучившись до сторінки управління освіти з хештегом #istoriyapokolin. Кращі відео будуть розміщені на сайті та фейсбук сторінці Кропивницької міської ради та продемонстровані на місцевих телеканалах.

Разом відтворимо славну історію поколінь, адже подвиг наших захисників вічний! Герої не вмирають!

Кiлькiсть переглядiв: 394