• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулася презентація НВК Кіровоградського колегіуму в рамках державної атестації

Відбулася презентація НВК Кіровоградського колегіуму в рамках державної атестації

2016-04-04

/Files/images/novini/kolegum/236471330.jpg

04 квітня 2016 року за участю начальника управління освіти Лариси Костенко та членів атестаційної комісії відбулась презентація навчально-виховного комплексу „Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області в рамках державної атестації навчальних закладів.

Розпочалося цікаве дійство феєричним виступом ансамблю барабанщиць «Браво» Центру естетичного виховання. Хвилюючим моментом заходу було виконання гімну колегіуму трьома мовами – англійською, німецькою, українською.

/Files/images/novini/kolegum/236471826.jpg /Files/images/novini/kolegum/236472168.jpg

Добрий настрій подарували присутнім вихованці дитячого садочка, вчителі початкових класів, вихователі ГПД, які перетворилися на казкових Мері Поппінс.

Яскравими були виступи вчителів середніх та старших класів, які разом зі своїми учнями розповіли про шкільне життя.

Неповторний виступ вихованців Центру естетичного виховання засвідчив, що в колегіумі навчаються справді талановиті учні, а допомагають їм розкрити свої таланти чудові педагоги.

Завершила презентацію методичних об’єднань найпотужніша кафедра – кафедра іноземних мов.

Протягом усього заходу директор НВК Олена Максимова розповідала про діяльність навчального закладу, його талановитих учнів й учителів.

У кожному слові Олени Олегівни звучала гордість за потужний потенціал колегіуму, за те, що його учні можуть реалізувати себе в житті.

Слова вдячності за допомогу директор колегіуму висловила управлінню освіти на чолі з Ларисою Костенко, ЦМСПС на чолі з Марцеліною Пахолівецькою, директорам шкіл, батькам.

/Files/images/novini/kolegum/IMG_7141.jpg

Фінал заходу показав, що заклад з упевненістю дивиться в майбутнє, а діти – це найцінніше, і саме їм учителі щодня віддають свої серця.

/Files/images/novini/kolegum/236472493.jpg /Files/images/novini/kolegum/236473661.jpg /Files/images/novini/kolegum/236473903.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 916