Спортивна гордість міста

2012-05-14

/Files/images/vro_2012/DSCN9036.JPG

12 травня 2012 року в м. Київ на спортивному комплексі «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження команд переможців Національного кубку шкільного футболу Євро-2012.

Футбольна команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області зайняла ІІІ місце у Національному Кубку шкільного футболу Євро-2012, тренер Ігошина Л.М., Поркуян Є.М., Бондар В.А. та директор Лозовий В.П.

Під час заходів на НСК «Олімпійський» Генеральний секретар УЄФА Джані Інфантіно, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс нагородили нашу команду бронзовими медалями, м’ячами, та подарували сертифікат на квитки для перегляду одного з матчів чвертьфіналу ЄВРО-2012, який відбудеться у червні 2012 року.

Після закінчення усіх офіційних заходів для учасників і гостей матчу на Троїцькій площі біля стадіону розпочався святковий концерт.

Нагадаємо, шкільний турнір стартував 20 березня з районних змагань. Вони проходили за кубковою системою – з вибуванням після одного матчу. Загалом у Національному кубку шкільного футболу взяли участь більше 10 тисяч команд, проведено близько 8 тисяч ігор.

Кiлькiсть переглядiв: 828