Інтелектуальна гордість міста

2012-05-14

/Files/images/vipusk_2012/omTO7DzLsek.jpg

12 травня 2012 року о 14.00 на площі перед будівлею міської ради відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста 2012 року золотих та срібних медалей.

/Files/images/vipusk_2012/DSC01781.JPG

Вітаючи випускників із успішним закінченням школи, міський голова О.Саінсус та начальник управління освіти Л.Костенко високо оцінили перше життєве досягнення молодих людей, вручивши їм 101 золоту «За високі досягнення у навчанні», 43 срібні медалі «За досягнення у навчанні» та вітальні листівки.

Міський голова Олександр Саінсус побажав медалістам тримати планку відповідальності перед собою, своїми батьками, вчителями, бути найкращими та прославляти себе, свої родини, своє рідне місто.

«Діти, які випускаються сьогодні, мають вірити в свої сили і в своє майбутнє. Вони повинні свої знання спрямувати на розвиток міста і країни. Я бажаю, щоб ви були успішними й щасливими. Головне, щоб ви знайшли дорогу в житті. Щиро бажаю кожному з вас бути впевненому у своєму обраному шляху. Сміливо робіть свій вибір. Вчіться, працюйте, творіть і дерзайте», - звернувся до випускників міський голова.

Начальник управління освіти Лариса Костенко подякувала мамам, татам, бабусям і дідусям за виховання в своїх дітей характеру переможців: «Ваші діти найкращі – це еліта нашого міста. На них ми покладаємо великі надії. Дорослі, вам є ким пишатись, вам є для кого жити і з ким планувати своє майбутнє».

Із закінченням навчання випускників 2012 року прийшли привітати та розділити почуття радості та гордості вчителі, батьки, керівники навчальних закладів.

/Files/images/vipusk_2012/DSC01779.JPG

/Files/images/vipusk_2012/DSC01783.JPGЦього дня вони відпочивали і приймали привітання від дорослих. Приємним подарунком стало привітання у вигляді танцювальних номерів зразкових хореографічних колективів «Анюта» (художній керівник – Анна Ніжнікова), «Світанок» (художній керівник – Максим Печененко), «Надія» (художній керівник – Тетяна Мутнова) та музичний дарунок від учениці НВО № 20 Оксани Драч.

Кiлькiсть переглядiв: 934