• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відкриття відкритого басейну дошкільного навчального закладу №72 «Гномик» м. Кіровограда

Відкриття відкритого басейну дошкільного навчального закладу №72 «Гномик» м. Кіровограда

2012-07-26

/Files/images/ua-2857.full.jpg

Радісний настрій панував серед вихованців та педагогів дошкільного навчального закладу №72 «Гномик» м. Кіровограда у середу, 25 липня. І нагода була пречудова – відкриття відкритого басейну для оздоровчих процедур малюків. Завітало у дитячий заклад і чимало гостей, серед яких були т.в.о. заступника міського голови Сергій Дьячук, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, начальник відділу фізкультури та спорту міської ради Олександр Куценко, батьки тощо. Зустрічала всіх господиня свята – завідуюча ДНЗ №72 Світлана Діброва.
Всі зібрались на подвір’ї дитячого садочка біля новенького басейну, дітлашня з нетерпінням чекала, коли ж дозволять зануритись у тепленьку водичку, адже погода як раз була такою, що водні процедури були спасінням від спеки.
– Це чудово, коли ініціатива керівництва дитячого садочку втілилась у конкретну справу, – зазначив на відкритті басейну Сергій Дьячук. – Світлана Венедиктівна зуміла організувати батьків на цю потрібну справу і завдяки саме їм малеча відтепер має де поплюскатись, відпочити та оздоровитись. Цей басейн побудований практично за кошти батьків – тож честь їм і хвала за таку добру справу. Натомість міській владі потрібно подумати над вирішенням ще однієї проблеми дитсадочка. В приміщенні закладу є ще один басейн. Який тривалий час не функціонує, але він так потрібен для нормальної організації процесу оздоровлення дітей. Тим більше, що саме ДНЗ «Гномик» працює за програмою «Школи сприяння здоров’ю» і тут найнижча у місті захворюваність серед вихованців. Аналогів подібної батьківської ініціативи у Кіровограді ще не було.
А от Світлана Діброва радіє з того, що нарешті вдалось втілити у життя ідею, до реалізації якої йшли три роки. Адже кошти, витрачені на спорудження басейну, чималі – понад 80 тисяч гривень. Тут довелось залучати не просто небайдужу батьківську громадськість, а й представників депутатського корпусу, спонсорів, які також відгукнулись на пропозицію допомогти діткам. Світлана Венедиктівна щиро вдячна депутатам міської ради Василю Дзядуху, Олександру Ізрайлову, Тетяні Білобровій, депутату обласної ради Равілю Агліуліну, керівництву супермаркету «Епіцентр», яке надало значні знижки на будівельні матеріали, дізнавшись задля якої мети вони будуть використані.
Задоволена небайдужістю та активністю у реалізації таких проектів батьків маленьких кіровоградців і начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко:
–Літо зараз у розпалі, ще буде достатньо часу, щоб повною мірою загартувати здоров’я малюків завдяки водним процедурам. Протягом усіх трьох літніх місяців дошкільні навчальні заклади працюють в режимі оздоровлення дітей. Задля цього за рахунок міського бюджету в усіх дитсадках Кіровограда на десять відсотків збільшено вартість харчування дошкільнят, що дало змогу поліпшити як якість харчування, так і наповнити дитячий раціон овочами та фруктами. Особлива увага з боку педагогічних колективів приділяється і фізкультурній роботі – фізичні заняття проводяться на відкритому повітрі, збільшено тривалість прогулянок з використанням рухливих ігор. А введення в дію на території «Гномика» відкритого дитячого басейну повинна стати чудовим прикладом турботи про здоров’я малюків, досвід педагогів цього закладу має бути розповсюджений і серед інших ДНЗ.
А свято вирувало – діти разом із вихователями підготували ціле казкове дійство, запросивши у гості морського царя Нептуна, Золоту рибку, Крапельки води. А перша група дітлахів, дочекавшись можливості випробувати прозору водичку, продемонструвала, які водні вправи вони вміють робити, раділа з того, що вони першими занурились у новенький басейн. Згодом і всі інші їхні ровесники покупались у басейні. Тож буде що згадати та розповісти батькам, коли ті ввечері прийдуть за своїми чадами в садочок.

Кiлькiсть переглядiв: 1012