• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Загальноміський перший урок для школярів Кіровограда

Загальноміський перший урок для школярів Кіровограда

2012-09-01

/Files/images/den_znan_/Рисунок1.png

Справжнє свято для усіх школярів Кіровограда влаштувало управління освіти Кіровоградської міської ради до свята Першого дзвоника. Після урочистих лінійок, представники усіх шкіл міста пройшли парадом головною площею Кіровограда, показали свою шкільну форму, а також продемонстрували живі емблеми своїх навчальних закладів.

/Files/images/den_znan_/Рисунок4.png/Files/images/Рисунок2.png

Дійства, які відбувались на площі, були спрямовані розкрити значимість спорту, фізичного виховання, активного відпочинку щодо зміцнення здоров’я. Для учнів міста Кіровограда був організований і проведений загальноміський перший урок з проблеми формування навичок здорового способу життя в рамках оголошеного в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя, метою якого є орієнтація учнів на пріоритетність загальнолюдських цінностей життя і здоров’я, утвердження здорового способу життя як необхідної умови саморозвитку та самовдосконалення особистості.

/Files/images/den_znan_/Рисунок6.png/Files/images/den_znan_/Рисунок5.png

Організатори акції запропонували дітям цікаву розважальну програму на площі Кірова, після чого гостинно запросили їх на продовження свята до парку культури та відпочинку «Ковалівський». Викладачі та майстри обласного центру дитячої та юнацької творчості організували для школярів різноманітні майстер-клас із вишивки, малювання, конструювання, плетіння ляльки-мотанки та багато інших цікавих заходів. Для тих, хто захоплюється спортом були організовані різноманітні змагання. А на центральному танцювальному майданчику Ковалівського парку вихованці зразкового хореографічного ансамблю "Надія" дали майстер-клас вальсу для школярів.

/Files/images/den_znan_/Рисунок3.png

Кiлькiсть переглядiв: 816