• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулася позачергова сесія Кіровоградського міського парламенту дітей

Відбулася позачергова сесія Кіровоградського міського парламенту дітей

2012-09-19

/Files/images/ua-3007.full.jpg

19 вересня 2012 року в рамках святкування 258-ї річниці заснування м.Кіровограда у сесійній залі Кіровоградської міської ради відбулася позачергова сесія Кіровоградського міського парламенту дітей (МПД) присвячена 225 річниці створення Єлисаветградської міської думи.

На порядку денному сесії розглядались проекти, створені членами міського парламенту дітей, а саме:

1. Історичний аспект діяльності Єлисаветградської міської думи;

2 Діяльність міського парламенту дітей з проблеми вивчення історії та розвитку міста (презентація соціологічного дослідження «Моє місто-моя гордість»;

3. Діяльність міського парламенту дітей – 10 років плідної співпраці з міською радою;

4. Презентація проекту «Спорт-Land», - «Молодь Кіровограда за здоровий спосіб життя», присвяченого майбутньому ювілею-260-й річниці заснування міста.

Засідання сесії розпочалося театралізацією «Засідання І-ї Єлисаветградської міської думи» за головуванням купця Олексія Романова – першого голови Єлисаветградської міської думи.

Членів міського парламенту дітей та активістів шкільних учнівських рад привітав секретар Кіровоградської міської ради Волков Ігор Вікторович та висловив пропозицію введення до складу міської молодіжної ради представників міського парламенту дітей. У своєму виступі Ігор Вікторович закликав молодь вивчати історію рідного міста та бути його патріотами і спрямувати свою подальшу діяльність для його розквіту і розвитку. Вітаючи шкільну молодь з днем міста, яке святкуватимемо за кілька днів, Ігор Вікторович висловив впевненість у подальшій плідній співпраці міського парламенту дітей і міською радою. та запевнив дітей у сприянні втіленню їх проектів у життя.

Кiлькiсть переглядiв: 834