• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки І міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді міста «Єлисаветград у житті і творчості Арсенія Тарковського»

Підсумки І міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді міста «Єлисаветград у житті і творчості Арсенія Тарковського»

2012-09-21

/Files/photogallery/SAM_4298.JPG

21 вересня 2012 року, у п’ятницю, о 14.00. на базі навчально-виховного комплексу „Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області", в рамках святкування 258-ї річниці заснування м.Кіровограда, відбулося підбиття підсумків І міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді міста «Єлисаветград у житті і творчості Арсенія Тарковського».

Захід відбувся у форматі святкового круглого столу з презентацією кращих творчих проектів, створених як фільми, ессе, літературні твори. На святі були присутні та привітали переможців конкурсу голова Ленінської районної у м.Кіровограді ради В.М. Заботкін, та депутати міської ради О.С. Шамардін і Г.І. Осетров., які надали кошти на придбання пам’ятних подарунків учням-переможцям. Головний спеціаліст управління освіти Журавльова О.В. вручила переможцям грамоти управління освіти, висловила подяку педагогам, які навчають учнів та готували їх до конкурсу, і запевнила всіх присутніх у тому , що і в наступні роки конкурс буде проводитись.

Кiлькiсть переглядiв: 810