• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Повідомлення для батьків учнів НВО № 18!

Повідомлення для батьків учнів НВО № 18!

2018-04-05

/Files/images/novini/2017_novini_/18.jpg

Шановні батьки учнів НВО № 18!

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про освіту» 05.09.2017 року, з метою реалізації програми реформування освітньої системи в Україні, на виконання статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту» в новій редакції управлінням освіти підготовлено проект рішення «Про оптимізацію мережі закладів освіти»

Відповідно до даного проекту рішення планується реорганізація двох навчальних закладів шляхом їх злиття, а саме комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та комунального закладу «Педагогічний ліцей» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Дане рішення запропоновано після проведення аналізу мережі класів в закладах освіти, контингенту дітей та рівня академічних досягнень учнів, з метою забезпечення функціонування в місті повноцінного профільного ліцею, із збереженням ланок І та ІІ ступенів.

Контингент учнів новоствореного навчального закладу складатиметься з учнів двох закладів освіти. Прийом до першого класу розпочато відповідно до вимог чинного законодавства, за мікрорайоном, закріпленим за НВО № 18.

Відповідно до Кодексу законів про працю в Україні, при реорганізації дія трудового договору з найманими працівниками продовжується у новоствореному закладі освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 1000