• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тренінг для директорів ЗЗСО "Ефективний керівник"

Тренінг для директорів ЗЗСО "Ефективний керівник"

2019-01-18

/Files/images/novini/2017_novini_/trenng/18.01.19_1.jpg

17 січня на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відбувся тренінг для директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників з питань впровадження економічних підходів в управлінні закладом освіти «Ефективний керівник».

Організаторами заходу виступило Управління освіти міської ради Кропивницького за власної ініціативи його керівника Лариси Костенко, а проводили тренінг доцент кафедри стратегії бізнесу Київського національного економічного університету, доцент кафедри університетської освіти і права Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти УМО НАПН к.е.н Віталій Паздрій та освітній технолог, директор центру освітнього консультування, науковий співробітник Малої академії наук України Вікторія Косик.

Для учасників тренінгу також була проведена екскурсія по адміністративній та виробничій частинах заводу «Ельворті» та презентація Економіко-технологічного інституту.

Завершила тренінг дискусія-доповідь Вікторії Косик на тему: EdPro - комплексне рішення для освіти, що поєднує в собі високотехнологічний контент та інструменти для його створення, а також середовище для навчання вчителів.

Захід спрямований на удосконалення системи освіти, на розвиток сучасного керівника, створення механізму стабільного розвитку закладів освіти, на інноваційні ключі навчання підприємницької грамотності керівників закладів освіти, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам XXІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку України, запиту особистості, суспільства, держави.

/Files/images/novini/2017_novini_/trenng/18.01.19.jpg

/Files/images/novini/2017_novini_/trenng/18.01.119_3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 522

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.