• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся міський конкурс строю і пісні «Майбутній захисник України»

Відбувся міський конкурс строю і пісні «Майбутній захисник України»

2019-05-07

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6168.JPG

07 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі у місті Кропивницькому успішно пройшов міський військово-патріотичний конкурс строю і пісні «Майбутній захисник України», який щороку традиційно проводиться серед команд закладів освіти міста Кропивницького. Цього разу в заході взяли участь 23 загони, понад 350 учасників.

Школярі та педагоги,протягом навчального року, старанно готувалися до змагань, які, фактично, стали звітом про роботу з вишколу, в напрямку військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Організаторами конкурсу виступили управління освіти Міської ради міста Кропивницького та члени міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Конкурсна програма заходу відбувалася в парку культури і відпочинку Ковалівський, де організовано, піднесено й натхненно пройшли урочиста, показова та загальна частини. До суддівської колегії, яка оцінювала майстерність 2-х дивізіонів, увійшли військовослужбовці, ветерани-учасники бойових дій, представники громадсько-патріотичних організацій та спеціалісти управління освіти. Компетентні судді прискіпливо оцінювали у команд наявність однострою, злагодженості дій, стройової підготовки а також якість виконання патріотичної пісні.

Після підведення підсумків конкурсних змагань, учасники урочистою ходою під марш військового оркестру та власні пісні, пройшли від парку Ковалівський по вул. Дворцовій до площі перед будівлею Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького.

Під час урочистої частини конкурсу до присутніх з вітальними словами звернулася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Дзюба та разом із начальником управління освіти Міської ради Ларисою Костенко нагородили переможців призерів Грамотами управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Результати конкурсних змагань є наступними:

за «Найкращу злагодженість дій» - НВО № 8, ЗОШ №30.

за «Найкращу дисципліну строю» - ЗОШ № 4, НВО № 19.

за «Найкращий зовнішній вигляд загону» - гімназія ім. Т.Шевченка, НВО № 32.

за «Найкраще виконання елементів стройової підготовки у складі загону» - гімназія ім. О.Журливої, НВО № 20,

за «Найкраще виконання стройової пісні у складі загону» НВО №6, НВК №34.

І місце - НВК «Колегіум», НВО № 33.

ІІ місце – гімназія № 9, НВО № 35.

ІІІ місце – ЗОШ № 2, НВО № 31, НВО № 25.

Грамоти також отримали учасники очного та заочного етапів міської гри «Сокіл» («Джура»).

Свою творчу майстерність показав хор «Лілея» позашкільного центру «Дивосвіт» НВО №35 з піснею на слова Степана Галябарди, музика Олександра Злотника «Я не хочу війни».

На показових виступах свою вправність продемонстрували вихованці гуртка «Юні кіборги» ЦДЮТ «Надія», НВО № 18 (керівник гуртка – Олег Ковальчук) та учні профільного класу НВО № 16 (під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» – Сергія Савенко).

Щиро вітаємо переможців та призерів конкурсу!!!

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6032.jpg/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6055.JPG

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6062.JPG

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6072.JPG

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6153.JPG/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6281.JPG

/Files/images/novini/stroy__psnya_/2019/LEON6116.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.