• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Учні з Кіровоградщини потрапили у фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт

Учні з Кіровоградщини потрапили у фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт

2019-05-15

/Files/images/vtannya/вітаємо_сайт.jpg

Мороз Анна, учениця КЗО «НВО №25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», та Вагін Іван, учень КЗ «Компаніївське навчально-виховне об'єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області будуть змагатися 17 травня за головний приз – 5 000 гривень у номінації «Політика» серед школярів під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», яка відбудеться у Дніпрі в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Ініціювали проведення конкурсу такого масштабу дослідницьких робіт серед школярів та студентів в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

«Молодь може будувати майбутнє лише за умови, коли вона добре розуміє минуле і ситуацію, чому склалося саме так, коли здатна творчо мислити та переосмислити історію власної держави. Цей конкурс проводиться вперше та мав мотивувати молодь до наукових пошуків в одному з напрямків: економіка, право, міжнародні відносини та політика» - зазначив Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля та ініціатор проведення Конкурсу.

Роботи приймалися до 25 квітня, а вже 26 квітня стали відомі результати та імена переможців І етапу.

«Наша мета досягнута! Конкурсна комісія отримала роботи від школярів та студентів з 20 областей України! У ІІ етапі конкурсу, 17 травня, будуть визначені переможці, які отримають головні призи - грошову винагороду та публікацію тез дослідження у науковому виданні. За головні призи будуть змагатися 40 студентів та 24 старшокласників», - додає Анатолій Задоя, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та економічні теорії Університету імені Альфреда Нобеля та голова конкурсної комісії.

Проведення конкурсу одностайно підтримали у Міністерстві освіти та науки України. Фінал відбудеться 17 травня. Переможці І етапу візьмуть участь у науково-дослідній конференції, а журі конкурсу визначить переможців у кожній номінації та віковій категорії, студенти можуть отримати головний приз у розмірі – 10 000 гривень, школярі – 5 000 гривень.

Бажаємо успіхів учасникам!

http://duan.edu.ua/uk/news/univercity/vitajemo-peremozhtsiv-i-etapu-vseukrajinskogo-konkursu-do-28-ji-richnitsi-nezalezhnosti-ukrajini-span-stylefont-weight-boldfont-colorrednovitnja-istorija-ukrajini-analiz-etapiv-stanovlennjafont

(за інформацією Університету імені Альфреда Нобеля)

Кiлькiсть переглядiв: 242

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.