• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Діти за енергозберігаючі технології

Діти за енергозберігаючі технології

2012-11-09

/Files/images/novini/25 школа.png

З 1 жовтня по 1 листопада в Україні проходив конкурс проектів «Будинок майбутнього» від компанії REHAU.

Метою конкурсу біло - розширення уявлення школярів про поняття «енергоефективності», звернення їхньої уваги на проблеми сучасних будівель та шляхи вирішення цих проблем. В рамках конкурсу талановиті школярі з України мали змогу реалізувати власний творчий потенціал та отримати подарунки – засклення одного з класів школи вікнами з профілю REHAU, плеєри iPod Touchта, шкільні рюкзаки.

Фіналістами другого етапу конкурсу стали 50 шкільних команд з різних куточків України. 46 з них представляли проекти Будинків майбутнього, в яких втілювали свої фантастичні ідеї.
Команда «УМКА» комунального закладу «Навчально-виховне об»єднання № 25 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей”, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» запропонувала власний проект «Школа майбутнього УМКА».

Школа майбутнього «УМКА» – це наша школа, ми і наші нащадки будуть в ній навчатися за допомогою сучасних технологій. У нас багато планів і сподівань. Разом ми обов’язково створимо нашу школу майбутнього! У нас на це є воля і велике бажання!

Переможцем за результатами голосування стала команда «УМКА», учасники якої – школярі 10-А та 8-Б класів НВО № 25.
Переможці отримають музичні плеєри iPod Touch для кожного учасника, а також головний приз –засклення одного з класів НВО № 25 вікнами з профілю REHAU.

Фірма REHAU найближчим часом безкоштовно встановить вікна (25 м2) в навчальному кабінеті, який обере директор закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 852