День відкритих дверей в НВО спец. № 1

2012-11-30

/Files/images/novini/CIMG2002.JPG

30 листопада 2012 року в комунальному закладі „Навчально-виховне об’єднання – „Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 – дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” традиційно проведений день відкритих дверей під гаслом «Під сузір’ям доброти», присвячений Міжнародному дню інвалідів. Захід був спрямований на привертання уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті, на проблеми дітей-інвалідів, захист їхньої гідності, прав і добробуту.

/Files/images/novini/CIMG2012.JPG

/Files/images/novini/CIMG2010.JPGСаме надію та любов працівники закладу намагаються дарувати щодня цим дітям. З року в рік вдячно відгукуються до їх щоденної турботи працівники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області. Співробітники спецслужби поповнили бібліотечний фонд та ігрову кімнату закладу дитячою літературою та іграшками, які було зібрано під час благодійної акції, що проходила в Управлінні, подарували дітям солодощі закладу - пральну машину.

Учні та вихованці закладу подарували підопічним незабутні враження, продемонструвавши свої досягнення у вигляді концертної програми, що зайвий раз підтверджу – діти з особливим статусом, мають надзвичайні таланти.

Кiлькiсть переглядiв: 865