• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Реалізація соціальних ініціатив Президента в місті Кіровограді

Реалізація соціальних ініціатив Президента в місті Кіровограді

2013-03-12

/Files/images/novini/DSC_9726.jpg

12 березня 2013 року о 09.30 в комунальному закладі «Навчально - виховне об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ніколаєнка Андрія Івановича з працівниками, учнями закладу, громадськістю та батьками дітей дошкільного віку мікрорайону. На зустрічі були присутні: міський голова - Саінсус Олександр Дмитрович, заступник голови обласної державної адміністрації - Пастух Галина Василівна, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації - Лещенко Ельза Володимирівна, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради - Костенко Лариса Давидівна, депутат міської ради - Дрига Вадим Вікторович та представники засобів масової інформації міста.

Директор НВО №33 Колосова С.О. ознайомила присутніх з роботою закладу, де до початку нового навчального року буде відкрита перша дошкільна група. Дошкільне відділення розраховане на 25 вихованців, для цього проводиться капітальний ремонт і реконструкція приміщеннь школи.

Костенко Л.Д. висвітлила роботу обліку та реєстрації дітей дошкільного віку в електронній черзі на порталі «Класна оцінка». Продемонструвала створенні 3D-подорожі дошкільних закладів міста з метою вибору батьками ДНЗ для своїх дітей. А також ознайомила присутніх з роботами по реконструкції частини НВО № 33 під розміщення дошкільної установи.

Ніколаєнко А.І. ознайомився з закладом та проведеними ремонтними роботами, спілкувався з батьками дошкільнят та головами квартальних комітетів мікрорайону. Наприкінці зустрічі губернатор подарував закладу бібліотеку світової літератури в кількості 63 книги та вручив солодкі подарунки майбутнім дошкільнятам і учням початкових класів.

Кiлькiсть переглядiв: 820