Врятувати! Запобігти! Допомогти!

2013-04-11

/Files/images/radon/DSCF0982_600.jpg

11 квітня 2013 року у приміщенні Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних під гаслом «Врятувати! Запобігти! Допомогти!». Організаторами міського етапу Фестивалю стали відділ цивільного захисту в м. Кіровограді та Кіровоградському районі ТУ МНС України в Кіровоградській області та управління освіти Кіровоградської міської ради за участі відділу культури та туризму, а також відділу сім’ї та молоді Кіровоградського міськвиконкому.

У змаганнях взяли участь 20 команд ДЮП загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда. Програма фестивалю включала в себе конкурси «Домашнє завдання», «Медичний» та «Соціальний плакат». Команди продемонстрували теоретичні та практичні знання щодо надання невідкладної медичної допомоги, знання про надзвичайні події та правила дій під час їх настання, а також свої вокальні та хореографічні здібності.

Переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних стали команди ДЮП гімназії № 9, ЗОШ № 29, НВО № 21. Учасники команд-переможниць були нагороджені грамотами управління освіти Кіровоградської міської ради та цінними подарунками від відділу цивільного захисту в м. Кіровограді та Кіровоградському районі ТУ МНС України в Кіровоградській області.

Кiлькiсть переглядiв: 783