• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Завершилася основна сесія національного мультипредметного тестування

Завершилася основна сесія національного мультипредметного тестування

2024-06-28

/Files/photogallery/unnamed (1).jpg

Майже для півтори тисячі цьогорічних випускників кропивницьких шкіл це вкрай відповідальний та важливий етап у житті. Резутьтат знань, здобутих цілеспрямованим бажанням вчитися попри війну, постійні тривоги, відсутність світла. Результат, від якого залежить майбутнє, вибір професій, подальше життя і успіхи.

На цьому нелегкому шляху вкрай важлива турбота батьків, увага і допомога вчителів, підтримка друзів! Ми вдячні батькам за виховання дітей, вчителям за працю і гарні результати учнів на НМТ і дітям за їх цілеспрямованість і наполегливе прагнення до навчання!

Дякуємо команді директорів та заступників директорів Ліцеїв і Гімназій, завдяки яким діти мали усі необхідні умови для безпечного і якісного складання НМТ:

Надії Кравченко, Оксані Черепій, Наталії Чередніченко, Олені Дубівці, Лілії Матяшовій, Антоніні Струсинській, Світлані Колосовій, Тетяні Яровій, Людмилі Бондаренко, Наталії Рубахіній.

Вкрай важливою є допомога партнерів, які забезпечили безперебійну роботу закладів на НМТ!

Щиро вдячні в особі Сергія Руденка ПрАТ «Кіровоградобленерго» та Кропивницьким міським електромережам за розподіл електроенергії!

За якісний і безперебійний інтернет дякуємо Костянтину Бур’янову!

Успіхів молодому поколінню українців! Любимо, віримо, пишаємося!

Разом до Перемоги!

Кiлькiсть переглядiв: 55