Кіровоградщина вітає випускників!

2013-06-01

/Files/images/lto_2013/r_5381.jpg
Вперше у нашому місті управління освіти Кіровоградської міської ради та батьки привітали випускників 2013 року із закінченням школи, розмістивши їх зображення на біг-бордах міста з побажаннями «Щасливої життєвої дороги!
01 червня на площі біля міськвиконкому відбулось особливе свято. Всі присутні з хвилюванням розділили з випускниками урочисту мить – вручення найвищої відзнаки учнівської праці – золотих та срібних медалей!
Кіровоград пишається тим, що у нинішньому році 154 випускники загальноосвітніх навчальних закладів за відмінне навчання отримали високу відзнаку за свою працю з рук міського голови Олександра Саінсуса, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадима Дриги та начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко.

/Files/images/lto_2013/ua-3695.full.jpg


Головна цінність цього свята в тому, що радість від нього є спільною для учнів, батьків, вчителів, громадськості міста, які покладають великі надії та сподівання на те, що знання наших випускників неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у їх майбутній діяльності!

/Files/images/lto_2013/r_5413.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 718