• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Всебічний розвиток дитини в центрі уваги влади

Всебічний розвиток дитини в центрі уваги влади

2013-06-18

/Files/images/lto_2013/8_800.jpg
18 червня 2013 року комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» відвідав Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко у супроводі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадима Дриги, директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ельзи Лещенко та начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко.

Дитячий омбудсмен поспілкувався з директором школи-інтернату Сергієм Сторчаусом, цікавився проблемами закладу, життям інтернатівців, побував у шкільній музейній кімнаті.

До уваги гостей було запропоновано концерт за участі зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» та вокалістів центру позашкільного виховання «Оріон».

Гості також відвідали показове заняття кадетів у спортивній залі, які продемонстрували свою майстерність в одному із напрямків туризму – скелелазінні та навички бойового єдиноборства – українського рукопашного бою «Гопак».

Кiлькiсть переглядiв: 761