• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕВІЗ “ШВИДШЕ! ВИЩЕ! СИЛЬНІШЕ!” ЛУНАВ У НВО №25

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕВІЗ “ШВИДШЕ! ВИЩЕ! СИЛЬНІШЕ!” ЛУНАВ У НВО №25

2013-09-11

/Files/images/novini/olmpadi/IMG_6173.JPG
1 вересня 2013 року до Дня фізичної культури і спорту в загальноосвітніх закладах міста відбулася унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок.

Дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

Ці заходи відбуваються в рамках нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків та гуманістичних ідеалах олімпізму.

/Files/images/novini/olmpadi/IMG_6116.JPG

Центром свята став Олімпійський урок для учнів 4-7 класів комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 25 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей”, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», який пройшов в спортивній залі школи.

Привітати учнів зі святом спорту завітали голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та міський голова Олександр Саінсус. Кращі спорстсмени школи продемонстрували поважним гостям свої успіхи на майданчику спортивної зали закладу.

- Підтримка спорту на регіональному рівні та залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою – для влади на місцях – пріоритетне завдання, яке має безпосереднє відношення до роботи з молоддю, наголосив Андрій Ніколаєнко. – Виступаючи на Всеукраїнському форумі молоді, де була і кіровоградська делегація, Президент України наголосив: – Одним із пріоритетних завдань держави є всебічна підтримка молоді. Невипадково нові соціальні ініціативи Глави держави, які влада реалізує спільно з громадою, спрямованні на якісну зміну підходів до виховання дітей, до їх гармонійного розвитку, зокрема у сфері фізичного виховання, – відзначив очільник області.

- Активний розвиток інфраструктури спортивних майданчиків у Кіровограді всебічно сприяє активному залученню молоді до здорового способу життя, сказав у своєму вітальному слові міський голова Олександр Саінсус. – Міська влада докладе всіх зусиль, щоб географія таких майданчиків в обласному центрі постійно розширювалася.

Керівники області та міста завітали на олімпійський урок з подарунками. Учням школи вони вручили комплекти футбольних, баскетбольних, волейбольних м’ячів та сертифікат на сучасний тенісний стіл.

/Files/images/novini/olmpadi/IMG_6155.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 960