• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ ВІДБУЛАСЯ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ ВІДБУЛАСЯ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

2013-10-17

/Files/images/novini/LEON8347.jpg
7 жовтня 2013 року у сесійній залі Кіровоградської міської ради відбулося засідання міського парламенту дітей та активу євроклубів закладів освіти міста в рамках Європейського тижня місцевої демократії, який проходить згідно указу Президента України В.Ф. Януковича з 14 по 20 жовтня 2013 року в Україні.

Тематика засідання: «Діяльність органів місцевого самоврядування в аспекті вдосконалення і реалізації соціальних програм з врахуванням міжнародного досвіду». На засіданні обговорювались соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича, соціальні програми Кіровоградської міської ради та соціальні проекти Кіровоградського міського парламенту дітей.

Шкільні євроклуби гімназіі № 9, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 22, 30 вперше презентували свої соціальні проекти.

До парламентарів учнівського самоврядування та євроклубівців (165 чол.) з вітальним словом звернувся секретар міської ради Ігор Волков.

- Кіровоград невпинно рухається вперед у прагненні бути повноцінною частинкою європейської спільноти, відзначив Ігор Волков. – Наше місто має неповторний архітектурний вигляд з єлисаветградських часів, багато поколінь кіровоградців доклали чимало зусиль, щоб Кіровоград знали в Україні і Європі як сучасний культурний, хореографічний, молодіжний центр.

Міська влада, наголосив Ігор Волков, очікує від кіровоградської молоді цікавих пропозицій в напрямках, де молоді люди з ентузіазмом можуть себе проявити: організації дозвілля, розвитку туризму, спорті, мистецтві.

- Ви майбутня соціально активна і політична еліта обласного центру, висловив переконання секретар міської ради, - я впевнений, що ви прийматимете свого часу ще якісніші і ефективніші рішення для розвитку свого рідного міста, ніж сучасне покоління депутатських корпусів усіх рівнів.

/Files/images/novini/LEON8329_11222.jpg

/Files/images/novini/LEON8313_11.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 797