• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Учнівська читацька конференція «Подвиги у спадок»

Учнівська читацька конференція «Подвиги у спадок»

2013-12-20

/Files/images/novini/vvv/DSCN2511_1.jpg
20 грудня 2013 року в Народному музеї 170-ої танкової бригади, яка визволяла Кіровоград в січні 1944 року, НВК «Кіровоградський колегіум» відбулася учнівська читацька конференція «Подвиги у спадок».

З привітальним словом звернулася до всіх присутніх заступник директора з виховної роботи Шиян Людмила Вікторівна.

Слово надали учасникам Великої Вітчизняної війни. Зі своїми спогадами про події Великої Вітчизняної війни поділилася кіровоградська підпільниця і партизанка Майданюк М.П.

Вона розповіла про діяльність місцевих підпільників у роки окупації нашого міста німецько-фашистськими загарбниками, їх подвиги.

Іван Федорович Анастасьєв розповів про боротьбу партизан в нашому краї.

/Files/images/novini/vvv/DSCN2498_1.jpg
Завідувач музеєм Зінченко В.А. виступила на тему: «Велика Вітчизняна війна в творчості письменників земляків». Зробила огляд підготовленої виставки творів письменників-земляків про Велику Вітчизняну війну.

Учні ознайомилися з книгами кіровоградських краєзнавців про Велику Вітчизняну війну на Кіровоградщині.

Зокрема, з книги Ю. Матівоса «Сторінки безсмертя», книги К. Врадія «Патріоти Кіровоградщини у ворожому тилу», «Лицарі степу», «Незабутнє» та інші, В.Шурапова «Ніч над Інгулом».

Цікавими та несподіваними були думки дітей у обговоренні цих книг.

Учні 9-Д класу виступили з дослідженням про життєвий і творчий шлях наших випускників і письменників – учасників Великої Вітчизняної війни, А. Тарковського, Г. Гончаря, П. Негретова. А учні 6-Д класу прочитали вірші А. Тарковського воєнного періоду: «21 июня», «Хорошо мне в теплушке», «Я не был убит на войне», та уривки з книг Г. Гончаря «Заграви над Тясмином», та П. Негретова «Всі дороги ведуть на Воркуту».
/Files/images/novini/vvv/DSCN2524_1.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 1006