• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • КІРОВОГРАДСЬКА ШКОЛА – ЛІЦЕЙ №19 ВІДСВЯТКУВАЛА 85 - ЛІТТЯ

КІРОВОГРАДСЬКА ШКОЛА – ЛІЦЕЙ №19 ВІДСВЯТКУВАЛА 85 - ЛІТТЯ

2011-10-03

/Files/images/ua-skola_lisey-19.jpg
Цей навчальний рік є ювілейним для НВО «Школа-ліцей №19». За одними підрахунками, школі виповнилось 85 років, адже під час розбудови житлового масиву на вулиці Волкова нова світла новобудова освітнього закладу отримала номер колишньої семирічки, що до цього випускала у світ широкий юнаків та дівчат з неповною середньою освітою. А 35 років тому нинішня всім добре відома ЗОШ №19 гостинно відчинила двері для дітей цього та прилеглих мікрорайонів. Так, у нових стінах колишня семирічка пережила нову пору свого розвитку, прагнення педагогічного та учнівського колективів до нових висот, адже вже другий рік поспіль школа працює у статусі ліцею, тим самим довівши, що її освітній потенціал невичерпний.
На урочистостях з нагоди ювілейних дат, окрім педагогів та школярів, було чимало гостей. Серед них - й випускник цього навального закладу секретар міської ради Ігор Волков. Виступаючи перед присутніми, він згадав прекрасні шкільні роки, своїх учителів, чимало яких і досі сіє розумне, добре, вічне. На знак вдячності за невтомну педагогічну працю Ігор Вікторович щиро привітав весь освітянський колектив в особі свого класного керівника Наталії Берест.
– Пам’ятаю, як розбудовувався цей мікрорайон, виростали нові житлові будинки, з кожним роком новенька школа приймала все більше й більше першокласників, – пригадував секретар міської ради. – Ми, учні, тоді дуже пишались своєю школою, присвячували їй свої перемоги та досягнення. Так робимо і зараз, бо за ці кілька десятиліть школа перетворилась на найсучасніший освітній заклад з багатим педагогічним досвідом учительського колективу, передовими методами та технологіями навчання.
А щоб жоден визначний момент з історії школи не залишився поза увагою, Ігор Волков подарував її колективу сучасну цифрову відеокамеру.
Не з порожніми руками прийшли й інші гості. Заступник начальника управління освіти міської ради Тетяна Єременко відзначила кращих педагогічних працівників. Голова міської профспілкової організації працівників освіти та науки Наталія Дзюба вручила два великих торти (щоб вистачило поласувати всім учасникам свята) та гроші на придбання оргтехніки. А голова міської вільної профспілки працівників освіти Володимир Фундовний вручив сертифікат для придбання спортивного інвентарю. Приймаючи всі ці подарунки та теплі слова вітань, директор школи Юрій Шаров зазначив, що і надалі педагогічний колектив буде робити все можливе, щоб примножити освітні досягнення навчального закладу, виховувати дітей, достойними громадянами своєї держави, розвивати їхні таланти, давати глибокі знання. Школа-ліцей була і буде провідним навчальним закладом нашого міста.
Кiлькiсть переглядiв: 821