• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Візит голови облдержадміністрації до Гімназії нових технологій навчання

Візит голови облдержадміністрації до Гімназії нових технологій навчання

2014-02-13

/Files/images/novini/ГНТН.jpg
13 лютого 2014 року голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко відвідав Гімназію нових технологій навчання Кіровоградської міської ради з метою ознайомлення з навчальним закладом інноваційного типу.

Голову облдержадміністрації супроводжували директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ельза Лещенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Дрига, начальник управління освіти Лариса Костенко.

Разом з директором навчального закладу Любов’ю Красновою Андрій Ніколаєнко оглянув навчальні класи гімназії, зокрема, кабінет інформатики, по-сучасному обладнані кабінети хімії, фізики, історії, та відвідав інтерактивний клас, де застосовуються сучасні інформаційні технології, що дозволяє учням глибше оволодівати знаннями, а їхнім батькам, за допомогою унікальної системи «Електронний щоденник», контролювати рівень їхніх знань в режимі онлайн.

Андрій Ніколаєнко також взяв участь у засіданні шкільного парламенту, і передав навчальному закладу солідну збірку творів відомих українських та зарубіжних письменників.

За словами Андрія Ніколаєнка, на сьогодні це один із кращих закладів такого типу в області. Проте, єдиним недоліком, який, на переконання голови ОДА, на сьогодні перешкоджає подальшому розвитку цього навчального закладу, є брак навчальних приміщень. І це при тому, що цей навчальний заклад користується дедалі більшою популярністю серед кіровоградців, а на одне місце вже припадає шість бажаючих тут навчатися. Зрозуміло, що гімназія вже не в змозі прийняти таку кількість бажаючих.

Очільник області наголосив, що Кіровоградська гімназія нових технологій має стати базовим навчальним закладом, де втілюватиметься в життя національний проект «Школа майбутнього». З цією метою Андрій Ніколаєнко пообіцяв звернутися до Кабінету Міністрів за підтримкою, а також активно залучити до реалізації цього проекту соціально відповідальний бізнес.

Кiлькiсть переглядiв: 921