• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 6 жовтня 2011 на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулась нарада

6 жовтня 2011 на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулась нарада

2011-10-06

/Files/images/Сайт нарада..JPG
6 жовтня 2011 на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулась нарада для заступників директорів з виховної роботи, соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти міста з проблеми покращення становища дітей, забезпечення їх прав, особливо права на виховання у сім'ї.
Виступили на нараді: Костенко Л. Д. – начальник управління освіти Кіровоградської міської ради; Бабіч І.К. – заступник начальника служби, начальник відділу соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей Кіровоградської міської ради; Суржко І.Г.– методист центру методичної та соціально-психологічної служби Кіровоградської міської ради; Борщенко О.В.– методист центру методичної та соціально-психологічної служби Кіровоградської міської ради; Краснокутський О.В.– директор Кіровоградського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Кіровоградської міської ради; Кліменченко О.А. – головний спеціаліст відділу соціальної роботи Кіровоградського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Кіровоградської міської ради; Носаль С.А.– завідувач сектора опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Кіровоградської міської ради; Дорошенко О.М.– завідувач Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації.
На нараді обговорювались питання щодо діяльності навчального закладу по соціальній підтримці дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із соціально вразливих категорій та формування позитивного ставлення до усиновлення, а також взаємодії та напрями спільної роботи соціального педагога та практичного психолога із службою у справах дітей, кримінальною міліцією та сім'єю з питань запобігання негативним проявам у дитячому середовищі; профілактики правопорушень серед учнів та подолання дитячої бездоглядності і безпритульності в навчальних закладах; охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку в загальноосвітніх навчальних закладах; запровадження інклюзивної освіти в закладах освіти міста Кіровограда.
Кiлькiсть переглядiв: 886