• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Звіт про виконання угоди між управлінням освіти та профспілкою

Звіт про виконання угоди між управлінням освіти та профспілкою

2011-11-30

30 листопада 2011 року о 15 год. в приміщенні міського Будинку вчителя начальник управління освіти Костенко Л.Д. відзвітувала про виконання угоди між управлінням освіти Кіровоградської міської ради та профспілкою.
Основні моменти, на які акцентувала увагу присутніх Костенко Л.Д.:
Протягом січня-жовтня 2011 року заробітна плата працівникам закладів освіти міста виплачувалась вчасно.
Нараховується заробітна плата згідно діючого законодавства. З 1 вересня 2011 року надбавка за престиж праці нараховується всім педагогам в розмірі 20% від посадового окладу.
За роботу в нічний час проводиться додаткова оплата у розмірі 40 % від посадового окладу, а за роботу у святкові і вихідні дні – у подвійному розмірі.
Щорічні основні відпустки працівникам надавалися за графіками та згідно наказів. Матеріальна допомога на оздоровлення виплачена в строки, передбачені законодавством та в повному обсязі в розмірі– 5985,0 тис.грн.).
Велика увага приділяється питанням морального і матеріального заохочення та соціального захисту вчителів.
Так, у 2010-2011 навчальному році 399 освітян міста нагороджені відомчими нагородами, 1 – державною, 38 – відзнаками Кіровоградської міської ради.
Відповідно до Положення про порядок надання педагогічним працівникам щорічної винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, працівникам освіти виплачена щорічна винагорода (у 2010 році – 1 млн. 945,5 тис.грн., у 2011 – 2 млн. 630,4 тис.грн.) 25 працівників загальноосвітніх навчальних закладів були забезпечені санаторно-курортним лікуванням за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з частковою оплатою. Влітку 2011 року в оздоровчих таборах відпочило 26 дітей педагогічних працівників.
Станом на жовтень 2011 року до навчальних закладів міста Кіровограда прийнято 88 випускників педагогічних вищих навчальних закладів. З них 14 уклали договори про роботу в загальноосвітніх навчальних закладах на 3 роки та отримали одноразову адресну допомогу в розмірі п’яти мінімальних окладів.
Працівники навчальних закладів проходять щорічні профілактичні медичні огляди у відповідності до діючих вимог. Станом на 28.11.2011 р. медогляд пройшли 97% працівників. Оплата бактеріологічних досліджень здійснюється за рахунок коштів управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради.
Відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» у навчальних закладах м. Кіровограда організовується проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. Планове навчання та перевірка знань з даного питання проводились управлінням освіти Кіровоградської міської ради у квітні 2011 року.
Дієвим засобом активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання їх фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання учнів є атестація педагогічних працівників, що проводиться відповідно до чинного законодавства.
Атестація педагогічних працівників сьогодні стала звичним явищем освітянського життя. В нашому місті склалися свої підходи до атестаційного процесу, сформувався власний досвід, певна система організації та проведення атестації, яка передбачає чітку організаційну структуру управління цим процесом; органічне поєднання атестації та внутрішньо шкільного керівництва й контролю, чітку систему аналізу, статистичної обробки та підведення підсумків атестації педагогічних працівників.
За сумлінну роботу, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання молодого покоління, значний особистий внесок у розвиток освіти міста у 2010-2011 навчальному році освітяни міста заохочувались відзнаками та грамотами всіх рівнів.
В ході звітування були підняті ряд питань, на які Костенко Л.Д. надала чіткі та змістовні відповіді.

Кiлькiсть переглядiв: 874