Ми можемо врятувати життя!

2014-11-28

/Files/images/narad/DSCN1335.JPG

Реалії сьогодення ставлять перед сучасною школою нові завдання, суть яких полягає не тільки у необхідності теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни, але і у створенні умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, підготовки до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.

З метою виконання цих завдань управління освіти Кіровоградської міської ради започаткувало проведення на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету для учнів 11-х класів занять гуртка «Я можу врятувати життя».

Один раз на тиждень на заняттях гуртка учні не тільки здобувають теоретичні знання але й тренуються на комп»ютерному манекені, проводять серцево-легеневу реанімацію, вчаться виживати в екстремальних умовах. Здобувають прості навички, які можуть врятувати життя. Діти із задоволенням відвідують гурток, особливо їм подобаються заняття з кенологом.

В рамках проекту використовується матеріально-технічна база Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету із залученням викладачів.

Курсом охоплено всіх учнів 11-х класів, але на майбутнє планується залучити 9-ти та 11-ти класників, що складатиме майже три тисячі школярів.

В кінці навчального року для гуртківців буде влаштовано спеціальні змагання, які визначать переможців.

/Files/images/narad/DSCN1354.JPG

/Files/images/narad/DSCN1359.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 900