• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Кіровограда

Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Кіровограда

2015-01-20

/Files/images/narad/PICT7775.JPG

20 січня о 1400 в актовій залі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» відбулася нарада керівників закладів освіти міста під головуванням начальника управління освіти – Костенко Л.Д.

Нарада розпочалася театралізованою розповіддю у виконанні учнів даного комунального закладу про історію створення, традиції та сучасне життя школи. Під час виступу діти декламували вірші, написані Оленою Журливою, та виконали пісню композитора О.Попова на слова Олени Журливої «Не віддам тебе нікому».

З гордістю була представлена робота волонтерських загонів, які діють при учнівських центрах «Патріот», «Толерантність», «Еколюдина», «Орхідея» та «Олімп».

Після театралізованої презентації школи для гостей була проведена екскурсія до шкільного Музею історії школи, який був оновлений до відзначення 100- річного ювілею закладу.

Під час екскурсії глядачі мали можливість ознайомитися з історією створення навчального закладу, видатними випускниками, які стали широко відомими не тільки в місті, але й далеко за його межами. Серед них: Почесні громадяни міста Кіровограда Бахмач Євген Степанович, Любович Юрій Васильович, заслужений працівник освіти Листопадова Людмила Володимирівна, голова наглядової ради ЗАТ «Кіровоградграніт» Мошнягул Всеволод Васильович, директор заводу «Гідросила» Бугрєєв Гаррі Васильович та багато інших. У музеї представлені й фотографії учителів різних поколінь, що віддали своє життя вихованню підростаючого покоління. Серед експонатів Музею також старовинні фотографії, атестати, свідоцтва, особисті речі, книги з дарчими підписами відомих осіб, нотатки учителів 30-40-х років.

Після ознайомлення з навчальним закладом на нараді були розглянуті робочі питання:

1. Про підсумки вивчення стану викладання художньо-естетичного спрямування «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», Художня культура.

2. Про стан компютерізації, роботи офіційних веб-сайтів в загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів

3. Про стан виховної роботи в місті в 2014 році.

4. Про підсумки проведення міського етапу конкурсу «Вчитель року».

5. Про заборону збору коштів.

/Files/images/narad/PICT7783.jpg

/Files/images/narad/PICT7784.jpg

/Files/images/narad/PICT7787.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 797