• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Заходи у рамках відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом в Європі.

Заходи у рамках відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом в Європі.

2015-05-06

/Files/images/narad/nova/ua-6292.full.jpg

Традиційний вже для міських закладів освіти конкурс строю і патріотичної пісні “Майбутній захисник України” відбудеться цього року 7 травня у Ковалівському парку, на місці вшанування героїв сучасної української армії – легендарних “кіборгів” кіровоградського спецназу. Конкурс розпочнетьс о 9.30.

8 травня у трьох школах міста під час урочистих лінійок відкриються пам’ятні дошки випускникам закладів, які поклали свої голови за цілісність і незалежність України. О 8.15 урочистості розпочнуться в НВО школа – інтернат (Короленка, 46) на честь Володимира Тигняна, о 8.40 - у ЗОШ №3 (Авіаційна, 64) на вшанування Олександра Бабича і о 9.15 – в НВО №16 (Фортечний, 7) на честь Сергія Гришина.

Цього ж дня, об 11.20 на площі перед міською радою кіровоградські учні проведуть патріотичну акцію єднання та пам’яті “Подвиг героїв – нетлінний та вічний”. Під час акції 500 дітей утворять червону квітку маку – символ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Кiлькiсть переглядiв: 706

Коментарi

  • Руслан

    2015-05-08 21:44:14

    Хочеться висловити враження від патріотичної акції, яка відбулася сьогодні за участі дітей (перед міською радою). Переше,що вразило - це хамство й невміння спілкуватися нормальною мовою з дітьми й дорослими пані Нєжнікової (пробачте, якщо пимилилася в прізвищі). По-друге, це те, що діти змерзли. Збір оголосили о 9.40 і до 10.30 діти просто стояли. Нерпиємно було слухати "випади батьків" на адресу школи та вчителів (хоча я теж батько і моя дитина там була). Школа й учителі невинні, що й досі система працює так...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.