• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відкритя меморіальних дошок на вшанування пам’яті випускників закладів

Відкритя меморіальних дошок на вшанування пам’яті випускників закладів

2015-05-08

/Files/images/narad/nova/DSC_9665.jpg

У Кіровоградській школі – інтернаті пам’ятна дошка встановлена на честь старшого солдата 300-го танкового навчального полку Володимира Тигняна, який загинув 16 січня 2015 року смертю хоробрих під час виконання бойового завдання у складі бронегрупи біля кургану Гостра могила. Фасад ЗОШ №3, у якій свого часу виховувалися відразу п’ять Героїв Радянського Союзу, тепер поповнився пам’ятної дошкою на честь сучасного героя - майора 128 –ї окремої гірської – піхотної бригади Олександра Бабича, який помер 8 листопада 2014 року у дніпропетровському шпиталі від числених поранень, отриманих під Дебальцевим. А у ЗОШ №16 відкриттям меморіальної дошки вшанували свого випускника, добровольця, воїна в/ч 0680 Сергія Гришина, що загинув 29 липня 2014 року біля селища Латишеве Донецької області, під час пошуків пілота літака, збитого терористами.

В урочистостях взяли участь батьки воїнів – героїв, секретар міської ради Іван Марковський, заступник міського голови Сергій Колодяжний, начальник управління освіти Лариса Костенко, бойові побратими бійців, учні навчальних закладів.
- Глибоко символічно, що ми вшановуємо пам’ять наших героїв саме сьогодні, 8 травня, в День Пам’яті і Примирення, - сказав Іван Марковський. – Ми навіть уявити собі не могли, що будемо хоронити наших воїнів, які загинули від куль солдат, чиї діди і батьки разом з українським народом боронили свою землю від нацистської навали. На жаль ми не повернемо матерям загиблих синів, але у наших силах зробити все можливе, щоб не були марними молоді життя, покладені на вівтар свободи всього українського народу.

/Files/images/narad/nova/DSC_9655.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 783