• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Державна атестація ДНЗ №62 «Супутник»

Державна атестація ДНЗ №62 «Супутник»

2015-06-08

/Files/photogallery/dscf7408_.jpg

Відповідно до плану роботи управління освіти була проведена державна атестація комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 «Супутник» комбінованого типу Кіровоградської міської ради». Проведенню державної атестації передувала презентація закладу за участю голови експертної комісії - начальника управління освіти Костенко Л.Д., депутатів Кіровоградської міської ради Фомуляєва А.М., Дзюби Н.Є, представників громадських організацій, членів міської експертної комісії, фахівців управління освіти, батьківської громади та працівників закладу та його випускників.

Колектив закладу звітував про свої досягнення за останні 10 років. Під час презентації педагогічні садочка розкрили форми та методи роботи з дітьми на засадах особистісно зорієнтованої моделі організації педагогічного процесу, що забезпечує реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти та формування всебічно розвиненої особистості дитини. Присутні здійснили подорож по групах садочка.

Свої досягнення в розвитку виразного мовлення, вміння танцювати показали вихованці закладу. З привітаннями та подякою колективу закладу виступили батьки вихованців Велику вдячність вихователям висловили колишні випускники дошкільного навчального закладу та подарували хореографічні композиції та музичні номери.

Атестаційна комісія, аналізуючи роботу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 «Супутник» комбінованого типу Кіровоградської міської ради» з його розвитку, створення умов для перебування дітей в закладі, оцінюючи результати досягнень у всебічному розвитку дітей, рейтинг дитячого садка в мікрорайоні зробили висновок, що у вищезазначеному закладі сформовано цілісний освітній простір, у якому дітям надають досить якісні освітні послуги, піклуються про здоров’я кожної дитини, сприяють становленню основ компетентності малюків відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти.

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затверджених наказом МОН України від 30.01.2015 № 67 та на підставі висновку атестаційної комісії управління освіти Кіровоградської міської ради (протокол № 3 від 28.05.2015 р.) наказом управління освіти Кіровоградської міської ради від 28 травня 2015 року № 326/о комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 «Супутник» комбінованого типу Кіровоградської міської ради» визнано атестованим на достатньому рівні.

Результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 «Супутник» комбінованого типу Кіровоградської міської ради» оприлюднені на веб-сайтах управління освіти Кіровоградської міської ради та навчального закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 989