“Під сузір'ям доброти”

2015-12-04

/Files/images/kontsert/ua-6971.full.jpg

Дитячий концерт “Під сузір'ям доброти”, започаткований педагогічними працівниками спеціальних закладів освіти Кіровограда вперше зібрав під дахом філармонії цих надзвичайно талановитих, життєрадісних і активних дітей та їхніх батьків.

Першим зі сцени привітав учасників цього чудового дитячого свята міський голова Андрій Райкович.

- Ця сцена бачила і чула багато талантів світового рівня, - сказав у своєму вітальному слові міський голова. – Але сьогодні у нас особливий день. Ми маємо за честь бачити не просто найталановитіших, а надзвичайно мужніх, наполегливих і впевнених у собі маленьких особистостей.

Андрій Райкович побажав усім дітям здоров’я, нових творчих успіхів і запевнив, що міська влада ніколи не залишить їх наодинці з проблемами, а завжди готова підтримати і допомогти.

Очільник міста виконав також приємну місію – оголосив Подяки Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету за високий професійний рівень, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання дітей, значний особливий внесок у розвиток та підтримку дітей з особливими потребами колективам кіровоградських шкіл: №1, №3, школи – інтернату та міської психолого – медико – педагогічної консультації.

/Files/images/kontsert/2015_12_04_2908.jpg

Теплі слова на адресу учасників сьогднішнього свята прозвучали і від начальника міського управління освіти Лариси Костенко. А особливо бурхливо зал підтримав оваціями вручення учениці 7-го класу НВК №26 Дар’ї Семенюк сертифікату на видання друкованого збірника її власних творів. Юна Даша стала відомою не тільки в Україні, а і далеко за її межами, після того, як отримала відповідь на свого листа від королеви Великобританії. Дівчинка пише оповідання та вже має публікації в кількох українських журналах.

/Files/images/kontsert/2015_12_04_2911.jpg

Цього дня у філармонії панувала по – домашньому затишна атмосфера. Кожний танок, пісню чи вірш маленькі глядачі підтримували щирими аплодисментами. І фінал у сьогоднішнього свята був по - дитячому казковий – учасники концерту отримали кошики із солодощами від міського голови Андрія Райковича

Кiлькiсть переглядiв: 773