• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулася презентація ДНЗ №52 «Казковий» з нагоди державної атестації

Відбулася презентація ДНЗ №52 «Казковий» з нагоди державної атестації

2016-02-10

/Files/images/DCS_9338.jpg

10 лютого 2016 року під головуванням начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко та за участю міського голови Андрія Райковича відбулась презентація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 52 "Казковий" (завідувач Бондар Л.І.) в рамках державної атестації навчальних закладів .

На презентації були присутні: депутат Кіровоградської міської ради Гамальчук М.П., члени експертної комісії, керівники дошкільних навчальних закладів, батьки вихованців закладу та випускники закладу.

З привітаннями та подякою колективу закладу виступили: міський голова Райкович А.П., начальник управління освіти Костенко Л.Д., заступник директора НВО №32 Жосан Л.І, Протоієрей Святоуспенського собору отець Сергій, представники батьківської громади.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу розкрили форми та методи роботи з дітьми в кожній віковій групі, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу. Садочок звітував про свої досягнення за останні 10 років.

У педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, а кінцева мета – створення оптимальних умов для перебування дітей дошкільного віку в закладі.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

В своїй повсякденній роботі працівники закладу прагнуть перетворити садочок на затишну оселю для дітей з певними традиціями, звичаями та високим рівнем культури. Завзяті, творчі, вихователі садочку запалюють іскорки таланту і в своїх вихованців. Свої досягнення в розвитку виразного мовлення, вміння співати, декламувати, танцювати показали вихованці закладу, подарувавши музично-хореографічні композиції, таночки, пісню на англійській мові, гімнастичний номер та «Турецький марш» у виконанні оркестру музичних дитячих інструментів.

Позитивна енергетика свята нікого не залишила байдужим, подарувала радість від дружнього спілкування, від невимушеної атмосфери, сповненої визнання й поваги до тих, хто створює дітям Казку!

/Files/images/DCS_9223.jpg

/Files/images/DCS_9264.jpg

/Files/images/DCS_9279.jpg

/Files/images/DCS_9294.jpg

/Files/images/DCS_9309.jpg

/Files/images/DCS_9314.jpg

/Files/images/DCS_9353.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 941