• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся Шевченківський урок «Пророчий дар Т.Г.Шевченка»

Відбувся Шевченківський урок «Пророчий дар Т.Г.Шевченка»

2016-03-09

/Files/images/novini/shevchenko/DSC_3913.JPG

09 березня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах міста відбувся загальноміський Шевченківський урок «Пророчий дар Т.Г.Шевченка».

Міський голова Андрій Райкович та начальник управління освіти Лариса Костенко відвідали відкритий урок у дев’ятому класі комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання – „Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня „Гармонія” – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання „Контакт” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Гості разом з учнями аналізували поему-містерію Т.Г.Шевченка «Великий льох», головним призначенням якої було пробудження національної свідомості і гідності українців завдяки правдивому відображенню минулого.

Ідея поеми-містерії полягає у безсмерті українського духу, у відродженні Української державності, української нації, духовності. Але воно можливе тільки при патріотичному сумлінні українців, які повинні пробудитися від колоніально-націоналістичного сну й тотального поневолення.

/Files/images/novini/shevchenko/DSC_3999.JPG

Після уроку міський голова подякував усім присутнім за можливість доторкнутися до великого спадку, що залишив нам Великий Кобзар та звернувся до учнів з побажанням взяти за взірець життєву мудрість Т.Шевченка.

Очільник міста відвідав музейну кімнату, яка зберігає, вивчає та пропагує поетичну та мистецьку спадщину Генія українського народу.

Музей Т.Шечченка – гордість школи. Учні шанують пам'ять славного сина українського народу.

/Files/images/novini/shevchenko/ua-7444.full.jpg /Files/images/novini/shevchenko/DSC_3921.JPG

На згадку про Шевченківський урок міський голова Андрій Райкович подарував учням навчально-виховного об’єднання новий подарунковий примірник «Кобзаря».

Кiлькiсть переглядiв: 810