• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 13 березня відбулася нарада з керівниками ЗНЗ

13 березня відбулася нарада з керівниками ЗНЗ

2012-03-13

/Files/photogallery/DSC01291.JPG

13 березня 2012 року о 14.00 в актовому залі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, під головуванням начальника управління освіти Костенко Л.Д., відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста згідно плану:

1. Результативність підвищення фахового рівня шляхом атестації педагогічних працівників у 2012 році.
2. Про стан дотримання в закладах освіти законодавства щодо захисту прав дітей.
3. Про організацію роботи закладів освіти в канікулярний період.
4. Про стан роботи з профілактики правопорушень та аналіз скоєних злочинів.
5. Про стан пожежної безпеки в закладах освіти.
6. Про стан попередження травматизму та створення безпечних умов праці в управління освіти міста та закладах освіти.
7. Види юридичної відповідальності керівника закладу.
8. Про хід впровадження нового «Державного стандарту початкової загальної освіти».

У нараді взяли участь Коряк Сергій Федорович – директор ТОВ «Компанія СМІТ», канд. тех. наук, доцент; Славнов Віталій Олександрович – фінансовий директор ТОВ «Компанія СМІТ» ; Новохатько Олексій Михайлович – міжрегіональний представник України, Росії, Казахстану, які розповіли про свою продукцію і представили її на великому екрані. Разом з фахівцями інших організацій вони підготували шість педагогічних програмних засобів (електронних підручників з використанням інтерактивних мультимедійних анімаційних тестових систем) для учнів 10 – 11 класів з інформатики, для 10-х класів – з хімії й біології. Ці ППЗ розроблені згідно з навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. За запевненнями спеціалістів товариства, обсяг змісту навчального матеріалу та спосіб його подання повністю відповідають віковим і фізіологічним особливостям й нинішнім освітнім тенденціям.

Розробники шести педагогічних програмних засобів розповіли й показали, що ППЗ – це цілісна дидактична система, заснована на використанні комп’ютерних технологій і засобів Інтернету, що ставить за мету забезпечення навчання за індивідуальними і оптимальними навчальними програмами з можливістю керування процесом навчання. Вони вміщують теоретичний й практичний матеріал, віртуальні лабораторні роботи і практикуми, електронний журнал успішності, конструктор уроків, комп’ютерну анімацію фізико-хімічних процесів і тестові завдання. Надають велику кількість і високу якість ілюстративного матеріалу – рисунки, графіки, мапи, схеми, світлини, відеофрагменти, звукові ряди, інтерактивні моделі, тренажери, 2D і 3D-анімацію тощо.

Автори електронних мультимедійних підручників повідомили, що виготовляють їх мережеві та персональні версії. Мережеву може використовувати вчитель для роботи з усім класом (як для демонстрації матеріалу, так і перевірки класних та домашніх робіт) – на уроці у школі та індивідуально з кожним учнем у нього вдома через Інтернет. Персональною ж версією представлених шести ППЗ можна користуватися і на комп’ютері, і, наприклад, за допомогою електронної книги – як у навчальному закладі, так і поза ним. Що, однак, не зменшує ролі в навчальному процесі традиційного паперового підручника.

Продукція ТОВ «Компанія СМІТ» зацікавила директорів навчальних закладів міста, які розкажуть учителям, учням та їхнім батькам про можливості її використання під час навчального процесу. Придбати ППЗ зможуть як школи, так і педагоги й учні.

За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета”
Кiлькiсть переглядiв: 837