• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся День відкритих дверей в СЗОШ № 14

Відбувся День відкритих дверей в СЗОШ № 14

2016-03-15

/Files/images/novini/14_shkola/DSCN3406.jpg

В рамках проекту «Якісна профільна освіта – кожній дитині» 15 березня 2016 року до спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 14 завітали батьки та учні 9-х класів міста на День відкритих дверей, щоб визначитися з вибором школи, в якій будуть продовжувати навчання в 10 та 11 класах. Гості школи ознайомилися з історією школи, умовами навчання, навчальними досягненнями школярів, матеріально-технічним забезпеченням закладу

Продовження важливої розмови відбулося у актовій залі. Директор школи, Саржевський Олександр Анатолійович, у своїй промові розповів про значні позитивні зміни, які відбуваються у навчальній та виховній роботі, створення належних умов для продуктивної діяльності учнівського та педагогічного колективів.

/Files/images/novini/14_shkola/DSCN3413.jpg /Files/images/novini/14_shkola/DSCN3407.jpg

Заступник директора школи з навчально – виховної роботи Ільченко Ганна Кімівна доповіла про профільну старшу школу - навчання учнів англійської та німецької мов, мотивацію та результативність роботи учнів та вчителів, участь у міжнародних та національних проектах.

Гості школи виявили значний інтерес до виступу заступника директора школи з навчально – виховної роботи Іванченко Лілії Григорівни, яка розповіла про системну виховну роботу з учнями.

У виступі керівника методичного об’єднання вчителів іноземних мов Касьяненко В.О. мова йшла про створення можливостей відпочинку та вдосконалення профільних знань у літньому мовному таборі.

Гості школи тепло сприйняли розповідь учнів про власні досягнення та свої мрії на трьох мовах – українській, англійській та німецькій.

/Files/images/novini/14_shkola/DSCN3423.jpg /Files/images/novini/14_shkola/DSCN3425.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 898