• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся День відкритих дверей в НВО № 8

Відбувся День відкритих дверей в НВО № 8

2016-03-17

/Files/images/novini/nvo_8/P1190256.JPG

17 березня 2016 року в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» в рамках проекту «Якісна профільна освіта – кожній дитині» відбувся День відкритих дверей.

У заході взяли участь учні шкіл міста та їх батьки. На початку програми гостей привітав директор Яковлєв Ігор Володимирович та учнівський комітет закладу. Під час екскурсії закладом гості мали змогу ознайомитися із матеріальною базою та програмним забезпеченням навчально-виховного процесу. У кабінетах біології та хімії учні самостійно ставили досліди та робили власні висновки. На бінарному уроці з географії та економіки, використовуючи «хмарні технології», створювали спільний проект на тему «Національні валюти світу». У кабінеті фізики пройшли он-лайн тести.

/Files/images/novini/nvo_8/P1190140.JPG

Також були проведені практичні заняття в кабінетах, де навчаються водії автотранспортних засобів категорії «В», презентовано діяльність гуртків та секцій позашкільного центру, роботу учнівського самоврядування.

/Files/images/novini/nvo_8/P1190261.JPG /Files/images/novini/nvo_8/P1190271.JPG

Присутні на заході були ознайомлені з особливостями організації профільного навчання старшокласників НВО №8 та отримали позитивні враження від свята.

Кiлькiсть переглядiв: 849