День відкритих дверей в НВО № 31

2016-03-18

/Files/images/novini/nvo_31/DSC00958_1_.JPG

В рамках проекту «Якісна профільна освіта – кожній дитині» 18 березня 2016 року в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» за участю спеціаліста управління освіти Кіровоградської міської ради Борщенко О.В. відбувся День відкритих дверей.

На початку свята гостей привітала директор Тиханська Тетяна Іванівна. Головна мета навчального закладу – створення такого простору, де є духовна співпраця вихователя і вихованця, де дитину зрозуміють допоможуть підтримають; де лунає атмосфера добра, радості, творчості, де формується і розвивається духовно багата, морально зріла особистість, здатна жити і творити.

Присутні на заході були ознайомлені з особливостями організації профільного навчання старшокласників у НВО №31 за напрямами: українська філологія, іноземна філологія та математичний профіль. Були розкриті особливості виховної та позакласної роботи – діяльність ЦДЮТ, спортивних секцій та музичної школи.

Також гості свята отримали інформацію про систему освіти та можливість вступу і навчання в вищих навчальних закладах Польщі.

/Files/images/novini/nvo_31/DSC00963_1_.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 767