• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позашкільна освіта

/Files/photogallery/На показ.png

/Files/images/baner/2019-SportMapping-240x340.jpg

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 30 серпня 2018 року № 583/о "Про електронну реєстрацію дітей у гуртки закладів позашкільної освіти міста Кропивницького на 2018/2019 н.р." з 1 вересня вступив у дію новий порядок запису дітей у гуртки закладів позашкільної освіти міста Кропивницького через мережу Інтернет.

Реєстрація дітей у гуртки закладів позашкільної освіти міста Кропивницького

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття позашкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей у гуртки закладів позашкільної освіти, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті управління освіти Кропивницької міської ради

www.osvita-mrk.gov.ua за посиланням

http://pozashkilna.osvita-mrk.gov.ua/

Необхідна інформація для запису дитини у гурток:

інформація про дитину;

серія і номер свідоцтва про народження (паспорта) дитини;

дані про документ (дата видачі, ким виданий);

інформація про одного із батьків;

телефон;

адреса електронної пошти;

реєстрація батьків в м. Кропивницькому (з 01 січня 2020 року)

Прийом у гуртки закладів позашкільної освіти може здійснюватися протягом навчального року на вільні місця за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків.

 

Прийом вихованців, учнів і слухачів до закладу позашкільної освіти для одержання професійної, спеціальної освіти здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, після електронної реєстрації.

Батьки та учні самостійно обирають гурток, напрямок та заклад позашкільної освіти міста Кропивницького.

Протягом 15 днів після реєстрації електронної заяви необхідно надати в заклад позашкільної освіти міста Кропивницького письмову заяву на зарахування дитини та ксерокопії необхідних документів: батьки дитини, якій не виповнилося 14 років, надають свідоцтво про народження дитини; підлітки, яким виповнилося 14 років, надають паспорт.

Список дітей по гуртках формується до 15 вересня п. р.

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору гуртка закладу позашкільної освіти міста Кропивницького для Вашої дитини.

2. Правильно заповнюйте форму заяви.

3. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення про зарахування Вашої заяви.

4. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 15 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в заклад позашкільної освіти документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

5. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в гурток закладу позашкільної освіти інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.

Шановні батьки!

З 1 січня 2020 року право на зарахування дітей до гуртківна безкоштовній основі, мають тільки мешканці міста Кропивницького!

Кiлькiсть переглядiв: 5597