/Files/images/vchitel/Калкіна.jpgКалкіна Людмила Іванівна – учитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, а Указом Президента України від 18 січня 2007 року Калкіній Людмилі Іванівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» за значний внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних принципів навчання і виховання молоді на кращих традиціях української етнопедагогіки, ідеях В.О.Сухомлинського. Основним кредо життя Людмили Іванівни є виховання національної свідомості, любові до свого народу, рідної землі, бажання працювати задля розвитку держави. Від роду до народу – такий шлях формування національної свідомості.

Людмилі Іванівні Калкіній притаманні неординарне, творче ставлення до будь-якої справи. Ії уроки – це уроки всебічного розвитку особистості учня.

У 1991 році Людмила Іванівна Калкіна стала переможцем міського конкурсу «Вчитель року», була делегатом І Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників, 1998 року – знову перемога у міському конкурсі «Вчитель року» в номінації «Українська мова та література», у Всеукраїнському конкурсі «Досвід освітян 98-99» та «Досвід освітян 99-2000» за розробку уроків з української мови «Народний етикет – невичерпне джерело культури українського народу». Під керівництвом Калкіної Людмили Іванівни вишли методичні рекомендації творчої групи вчителів-предметників «Роль інноваційних освітніх технологій навчання в підвищенні ролі мотивації на уроках». Цінність цього досвіду в тому, що модульно-розвивальне навчання на уроках дає можливість максимально реалізувати позитивний потенціал учителя та учня.

Своїми творчими здобутками Калкіна Людмила Іванівна охоче ділиться з колегами. Має багатий педагогічний досвід, високу професійну майстерність, проявляє принциповість, наполегливість у відстоюванні інтересів освітньої галузі. Практичним підтвердженням діяльності є стабільні успіхи вихованців.

Неспокійна вдача постійно спонукає Людмилу Іванівну до поглиблення і оновлення власних знань, до творчого пошуку ефективних шляхів розвитку творчого потенціалу своїх колег. Кожний урок Л.І.Калкіної – зразок високої педагогічної майстерності, результативної співпраці з учнями.

Людмила Іванівна Калкіна завжди приймає виваженні рішення. Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня. У роботі не рахується з особистим часом. Користується заслуженою повагою та авторитетом серед учнів, батьків, педагогічного колективу.

Кiлькiсть переглядiв: 1166