/Files/images/vchitel/Поярков.jpg Поярков Віктор Олексійович педагог, кандидат технічних наук, Заслужений учитель України (1998), Відмінник освіти України (1992). З 1991 року – директор Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу

Ми з рук твоїх давно пішли у люди
В життя бурхливе, грозяні роки…
Учитель наш! Тебе ми не забудемо…

За ініціативи Пояркова Віктора Олексійовича 01 вересня 1988 року Рішенням Кіровоградської міської ради №522 від 22 липня 1988 року при Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування було відкрито спеціалізовану школу фізико-математичного профілю у складі 7, 8 – 10, 11 класів, з порядковим номером 28, де директором даного закладу став Віктор Олексійович. У вересні 1991 року рішенням Кіровоградської міської ради № 220 було відкрито багатопрофільний навчально-виховний комплекс кібернетико-технічний коледж. Це були нелегкі часи перебудови, але з ініціативи Віктора Олексійовича Пояркова було відкрито перший в Кіровоградській області та в Україні заклад нового типу.

Поярков В.О. був автором багатьох нормативних актів, які регулювали життя закладу. Згідно наказу №456 від 21.12.1993 року «Про створення експериментального навчально-наукового педагогічного комплексу» даний заклад був визнаний Міністерством освіти України та набув статус експериментального. З вересня 1994 року заклад набуває сучасної структури, до якого входили 28-й ліцей, Центр естетичного виховання «Натхнення», Кіровоградський кібернетико-технічний коледж, спортивний клуб «Шанс» та консультаційно-методичний центр.

Пояркова Віктора Олексійовича можна вважати автором дистанційної освіти. У 1999 році ще не вживали навіть визначення «дистанційна освіта», а він відкрив перший консультаційний пункт у місті Знам’янка.

Як педагог, Віктор Олексійович не просто крокував у ногу з часом, а реально створював авторські проекти. У навчально-науковому педагогічному комплексі в 2000 році було створено лабораторію маркетингу та відділення сучасних тестових технологій.

Цей процес набував розвитку до 2004 року, і, як наслідок, було відкрито сім консультаційних пунктів, що дало можливість не на словах, а ділом наблизити якісну фахову освіту для дітей різної місцевості.

Віктор Олексійович був великим прихильником студентської самодіяльності. Театр національного костюму був предметом його любові і гордості.

Небайдужість Віктора Олексійовича Пояркова до всіх процесів збирала навколо себе багатьох людей, різних за віком та за уподобаннями.

Кiлькiсть переглядiв: 1219