/Files/images/vchitel/Сухомлин.jpgСухомлин Лариса Миколаївна, розпочала свою трудову діяльність після закінчення Кіровоградського державного педагогічного інституту імені О.С. Пушкіна за спеціальністю вчитель початкових класів в 1968 році на базі ЗОШ № 6 міста Кіровограда та працювала до 1971 року. .

З 1971 року по 1974 рік працювала вчителем СШ № 9 міста Кіровограда. З 1974 року по 1975 рік працювала завідувачем ДНЗ № 8 міста Кіровограда. З 1975 року по 1999 рік працювала завідувачем дошкільного навчального закладу № 41 при УМВС

З 1999 році по 2003 рік працювала на посаді проректора з виховної роботи в Кіровоградській педагогічній академії. З 2003 року призначена на посаду завідувача дошкільного навчального закладу № 31 «Берізка» міста Кіровограда, де і працює на даний час.

За час роботи виявила себе творчою особистістю, здібним організатором, талановитим педагогом, справжнім майстром своєї справи. Завдяки вмілому керівництву та якісному підбору педагогічних кадрів, Лариса Миколаївна створила колектив однодумців, який проводить цілеспрямовану роботу над розвитком творчої, обдарованої особистості.

Працюючи над удосконаленням навчально-виховного процесу, зміцненням співдружності дитячого садка і сім’ї, Сухомлин Л.М. творчо використовує спадщину видатного педагога В.О. Сухомлинського, поєднуючи її з сучасними досягненнями в галузі освіти.

Першочерговим завданням для себе Лариса Миколаївна вважає збереження життя та здоров’я кожного вихованця, тому в закладі на високому рівні організовано роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності дошкільнят. На протязі останніх років заклад займав призові місця в конкурсі «Кіровоградські зірочки» серед закладів освіти міста.

Постійно зростаючи професійно, Лариса Миколаївна сьогодні є одним з кращих педагогів міста. Керівник високого рівня майстерності, знаюча, творча і сучасна в своїй сфері діяльності. Їй притаманна діловитість, об’єктивність, само організованість. Відзначається глибокою внутрішньою культурою, професійно відповідальна, доброзичлива.

Як керівник Сухомлин Лариса Миколаївна постійно дбає про підвищення авторитету та створенню гарного іміджу дошкільного закладу. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед колективу, вихованців, батьків, педагогів міста, громадськості за високі моральні та людські якості: принциповість, доброзичливість, справедливість, вимогливість та високий професіоналізм.

За сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання молоді, високу професійну майстерність Сухомлин Лариса Миколаївна нагороджена: нагрудним знаком «Відмінник народної освіти» (1988), почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2007), Відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» ІІ ступеня (2010).

Кiлькiсть переглядiв: 1164