/Files/images/vchitel/Яковлев.jpg
Яковлєв Ігор Володимирович розпочав свою педагогічну діяльність у 1982 році після закінчення Вінницького державного педагогічного інституту на посаді вчителя географії Добрівської середньої школи Вільшанського району Кіровоградської області. З 1987 до 1990 року був переведений на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи середньої школи № 9 міста Кіровограда. З 1990 року призначений на посаду директора середньої школи № 8 міста Кіровограда, яка в 2006 році була перейменована на комунальний заклад „Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”, де і працює по теперішній час.

Яковлєв Ігор Володимирович висококваліфікований спеціаліст. Має високий рівень професіоналізму, творчості, ініціативи. У педагогічній діяльності творчо впроваджує та пропагує ідеї В.О. Сухомлинського. Виступає організатором проведення конференцій, семінарів, педагогічних читань, присвячених творчості Василя Олександровича. Результатом науково-методичної роботи директора є статті: «Етапи становлення закладу та впровадження системи профільного навчання у старшій школі» в науково-методичному журналі «Педагогічний вісник» Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 2010 рік та «Системний підхід до реалізації профільного навчання» в науково-методичному журналі «Завучу усе для роботи», 2011 рік.

Яковлєв Ігор Володимирович бере активну участь у громадському житті міста: протягом трьох скликань обирався депутатом Кіровської районної ради у місті Кіровограді. За його ініціативою відкрито навчальний заклад нового типу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», який він очолює. В тісній та творчій співпраці педагогічного колективу, учнів, батьків і громадськості заклад має багато досягнень та перемог.

Під керівництвом Ігоря Володимировича учні закладу стали абсолютними переможцями IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, Лауреатами стипендії Президента України, призерами міжнародних олімпіад з інформатики, хімії, біології; 43 учні стали переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін: математики, інформатики, хімії, біології, трудового навчання; 305 призерів III етапу Всеукраїнських олімпіад; 15 переможців II і III етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої Академії Наук України.

За період існування закладу випущено 1478 учнів, із них Золотою і Срібною медалями нагороджено 88 випускників. У 2008 році було розміщено візуальне зображення колективу закладу на міській Дошці пошани. В 2009 році заклад увійшов до п’ятірки кращих шкіл області. Це відображено в книзі «Обдарована молодь Кіровоградщини».

Під керівництвом Яковлєва І.В. у 2010 та 2012 роках навчальний заклад став Лауреатом громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

За сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання молоді, високу професійну майстерність Яковлєв Ігор Володимирович нагороджений Грамотою міського відділу освіти Кіровоградського міськвиконкому (1986), Почесною грамотою обласного відділу освіти Кіровоградського облвиконкому (1988), Почесною грамотою Міністерства освіти України (1992), нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1997), Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації (1994), Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради (2002), Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету (2006), відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» ІІ ступеня (2006), Подякою управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації (2007), Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації (2008), премією імені Василя Сухомлинського «За творчий внесок у розвиток освіти» (2011), присвоєно почесне звання України «Заслужений працівник освіти України» (2013).

Кiлькiсть переглядiв: 986

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.