Національний мультипредметний тест

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ. Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково на своїй Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня– для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

/Files/images/zno/Графік проведення МПТ - 2022.png

Наказ від 13 червня 2022 року №510/о "Про проведення додаткової інформаційно-роз"яснювальної роботи з питань підготовки до національного мультипредметного тестування"

Наказ від 16 червня 2022 року №539/о "Про проведення національного мультипредметного тестування у 2022 році"

Наказ від 22 червня 2022 року №588/о "Про проведення основної сесії національного мультипредметного тестування у 2022 році"

Проходження НМТ для осіб з особливими освітніми потребами

Розпочався другий етап підтвердження участі й вибору місця складання національного мультипредметного тесту

Другий етап підтвердження триватимез 21 червня по 7 липня. На своїхінформаційних сторінкахучасники мають обрати з переліку населений пункт, у якому йому чи їй зручно пройти тестування.

Після проходження другого етапу підтвердження участі в НМТ

12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки “Місце проведення” запрошення, де будуть зазначені дата, час і місце проходження НМТ.

Абітурієнтам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ, але хочуть пройти тестування в додаткову сесію,потрібно пропустити другий етап підтвердження й натомість підтвердити участь у додатковій сесії. Зокрема, 8–18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/ місто, де бажають пройти тестування.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21 січня 2022 року № 1/1059-22 інформуємо, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/) розміщено «Путівник учасника ЗНО-2022» (далі – Путівник) в підрозділі «Учаснику зовнішнього незалежного оцінювання» розділу «ЗНО/ДПА» або за покликанням: https://testportal.gov.ua/putivnyk-uchasnyka-zno.

Інформація для учнів (слухачів, студентів), які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, про доцільність використання Путівника під час підготовки й участі в ЗНО-2022.


ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2021 року № 498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учнівською та батьківською громадськістю щодо особливостей проведення ЗНО-2022 10 листопада 2021 року об 19.00 год. - вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022» з учнівською та батьківською громадськістю м. Кропивницького в режимі онлайн (платформа YouTube).

Підключення учасників вищезазначеного вебінару відбуватиметься за посиланням, яке буде розміщено на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua/ о 18.30 год. в день проведення вебінару.

Просимо повідомити учнівську та батьківську громадськість про дату і час проведення вебінару та інформувати учасників щодо необхідності після підключення до трансляції ідентифікувати себе в полі для коментарів, зазначивши прізвище, ім’я, по батькові.


ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Цьогоріч реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме протягом 5-22 січня 2022 року.

Пробне ЗНО з української мови, української мови та літератури відбудеться 19 березня, а з інших предметів – 26 березня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета, нагадують в УЦОЯО.

Зареєструватися на пробні іспити можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, будуть оприлюднені на їхніх інформаційних сторінках.

25 березня можна буде дізнатися результати з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня – з інших навчальних предметів.

Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.


/Files/images/zno/2022/ЗНО - 2022.png

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року № 498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

• Українська мова;

• Українська мова і література;

• Математика (завдання рівня стандарту);

• Математика (профільний рівень);

• Історія України;

• Англійська мова;

• Іспанська мова;

• Німецька мова;

• Французька мова;

• Біологія;

• Географія;

• Фізика;

• Хімія.

У 2022 році випускники складатимуть обов’язкову ДПА у формі ЗНО з з чотирьох предметів:

• українська мова,

• математика,

• історія України або іноземна мова,

• четвертий предмет на вибір.

Максимально учасники зможуть пройти п’ять тестувань ЗНО бюджетним коштом. Окрім п’яти гарантованих державою тестів, учасник зможе додатково за бажанням скласти тестування з інших предметів. Адже загалом до ЗНО 2022 включено 11 навчальних предметів.

Така новація (додаткові платні тести) означає, що випускники зможуть скласти ЗНО з п’яти предметів держкоштом, а з додаткових предметів — за власні гроші. Відповідний документ виданий 5 травня 2021 року.

МОН у 2022 році продовжить експеримент із двома тестами з української мови, який впровадили цього року. Тож випускники зможуть вибрати — складати тест з української мови та літератури чи окремо лише з мови. Тест з математики також і надалі матиме два рівні — завдання рівня стандарту та профільного.

Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників проводитиметься наступного року з 23 травня до 15 липня.

Кiлькiсть переглядiв: 721