• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Спілкування

ПОВІДОМЛЕННЯ

28 вересня 2017 року в силу вступив новий Закону України «Про освіту», який був прийнятий Верховною радою України 5 вересня 2017 року. Відповідно до даного Закону змінено типи закладів загальної середньої освіти, а саме:

початкова школа - заклад освіти I ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує початкову освіту;

гімназія - заклад середньої освіти II ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує базову середню освіту;

ліцей - заклад середньої освіти III ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує профільну середню освіту.

Пунктом 5 Перехідних положень вищезазначеного Закону засновникам закладів освіти рекомендовано протягом п’яти років привести установчі документи закладів освіти у відповідність із Законом.

Враховуючи зміни в законодавстві, управлінням освіти проводяться заходи щодо підготовки проектів рішень Міської ради щодо перейменування закладів загальної середньої освіти з метою приведення їх назв у відповідність до нового законодавства.

Детальна інформація щодо перейменування закладів, відповідно до вимого Закону України «Про доступ до публічної інформації» буде розміщуватись на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького (http://www.kr-rada.gov.ua/vikonavchiy-komitet-kmr/#)


/Files/images/novini/нова школа.png

Обговорення Концепції "Нової української школи"

18 серпня 2016 року, під час педагогічної конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич презентувала Концепцію «Нової української школи», яка почне діяти в 2018 році.

Представлений варіант концепції не є остаточним, кожен може долучитися до обговорення та надіслати свою думку щодо концепції за адресою novashkola@mon.gov.ua.

З текстом концепції «Нової української школи» можна ознайомитись за посиланням.


ОБГОВОРЕННЯ

Узагальненні пропозиції, зауваження та відгуки до проекту Концепції розвитку освіти України на період 2015 -2025 років. Обговорення, якого відбулися в педагогічних та батьківських колективах навчальних закладів міста Кіровограда

Кiлькiсть переглядiв: 5963