• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Зарахування до першого класу ЗЗСО

ШАНОВНі БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Запрошуємо Вас зареєструвати дитину до першого класу закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького

Нагадуємо, що на першочергове зарахування у школу мають право:

Ø Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування

Ø Діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу

Ø Діти працівників цього закладу освіти

Ø Діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за наявності)

У разі, якщо батьки, чи особи, які їх замінюють хочуть дізнатися, за яким закладом освіти закріплено адресу фактичного проживання дитини,виконуємо наступні дії:

Ø Крок 1 .Натисніть на посилання: krop.osvita-mrk.gov.ua

Ø Крок 2. Введіть фактичну адресу проживання дитини у відповідні віконця

Ø Крок 3. Натисніть «Пошук»

Ø Крок 4. На екрані з’явиться сторінка сайту закладу, за територією обслуговування якого закріплено введену адресу

Ø Крок 5. При натисканні на назву закладу з’явиться електронний бланк заяви для вступу до 1- го класу

Ø Крок 6. Заповніть заяву

Ø Крок 7. Натисніть «Зареєструвати»

Ø Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів

У разі, якщо батьки, чи особи, які їх замінюють визначилися із закладом освіти,переходимо за посиланням krop.osvita-mrk.gov.ua,обираємо заклад загальної середньої освіти та заповнюємо запропоновану форму.

Якщо Ваша дитина має право на першочергове зарахування, то переходьте за посиланням krop.osvita-mrk.gov.ua,обирайте заклад загальної середньої освіти та заповнюйте запропоновану форму

Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини до школи інформація у заяві не буде відповідати оригіналу документів, то заява буде анульована

Увага! Усі дані у системі захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних Вашої дитини не мають


Про зарахування до 1 класу

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

Крім того, заява та документи до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Перелік документів:

заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти;

копія свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Наказ від 08 квітня 2024 року № 160/о Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького у 2024 році

Наказ від 29 березня 2023 року №153/о "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького у 2023 році"

Наказ від 12 квітня 2022 року №136/о "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького у 2022 році"

Наказ від 24 березня 2021 року № 139/о "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького у 2021 році"

Наказ від 21 квітня 2020 року № 196/о "Про електронну реєстрацію дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького"

Наказ від 02 квітня 2020 року № 173/о "Про прийом дітей до 1 класів закладів загальної середньої освіти"

Лист Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 № 1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти"

Кiлькiсть переглядiв: 7995