• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Суспільство без бар’єрів

Альбом безбар"єрних рішень

Брошура «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям» (переглянути) ЮНІСЕФ, Центр Джерело, KFW

В Україні стартувала всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

/Files/images/bezbarrnst/bx_picture-4.jpg Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, а також спрямована забезпечити їх включення в активне життя закладу освіти і громади.

У рамках першої частини інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» кожен може переглянути відеоролики та долучитися до кампанії щодо розбудови безбар’єрного простору.

Картинка: https://mon.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-startuvala-informacijna-kampaniya-dlya-ditej-suspilstvo-bez-baryeriv

/Files/images/bezbarrnst/фото1.PNG

«Довідник безбар’єрності» заговорив різними мовами! Відтепер він доступний, в тому числі, українською жестовою мовою з аудіодискрипцією.

Картинка: https://bf.in.ua

У воєнний час

Звичне життя українців кардинально змінилося 24 лютого, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. З першого дня війни українці шукають відповіді на питання, якими ніколи не задавалися раніше.
Кожен зараз звикає до нової реальності. Що робити? Як захиститися? Як захистити дітей? Як отримати допомогу? Або чим я можу бути корисний? Куди їхати? Як переконати стареньких батьків залишити свій дім, щоб врятуватися?
Розділ «У воєнний час» оновлюватиметься та доповнюватиметься відповідно до викликів, які чи не щодня ставить перед нами війна.
https://bf.in.ua/u-voiennyj-chas/

/Files/images/bezbarrnst/для дітей суспільство без барєрів.jpg На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Кампанія складається із чотирьох етапів:

1 етап – інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (листопад-грудень 2021 р.);
2 етап – інформування про підтримку родин в складних життєвих обставинах (січень – лютий 2022 р.);
3 етап – інформування про шкоду виховання дитини в інституційних закладах (березень – квітень 2022 р. );
4 етап – інформування про доступність інклюзивної освіти для кожної дитини (травень – червень 2022 р.).


/Files/images/bezbarrnst/Безбарєрність.PNG Як боротися зі стереотипами, що заважають суспільству? Роз'ясненнями, починаючи з виховних занять у дитячому садочку й закінчуючи засобами масової інформації.

Детальніше про стереотипи суспільства можна дізнатися з освітнього серіалу "Безбар'єрна грамотність".

Пройди тест в кінці серіалу, щоб отримати сертифікат (переглянути).

Кiлькiсть переглядiв: 1481