• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Конкурс на заміщення вакантних посад

Онлайн-трансляції конкурсів за заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького за посиланням https://www.youtube.com/c/krmrgovua

ОГОЛОШЕННЯ (від 12.09.2023 р.)

12 вересня 2023 року в приміщенні Кропивницької міської ради відбулося засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

Конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі:

- Дорошенка Олександра Васильовича

- Терьохіна Олексія Євгенійовича

Збори трудового колективу, на яких претенденти представлятимуть програму розвитку закладу на середньострокову перспективу, відбудуться 21 вересня 2023 року о 14.00.


ОГОЛОШЕННЯ (від 21.08.2023 р.)

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова (вулиця Василя Нікітіна, 21а).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Посадовий оклад виплатується відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557.

Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002№ 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; від 28.12.2021 № 1391 «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних та комунальних закладах та установах освіти»; Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78.

Строк подачі документів: з 17 серпня по 05 вересня 2023 року включно. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. № 130.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Детальніше з Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням міської ради від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ (від 13.07.2023 р.)

13 липня 2023 року в приміщенні міської ради (кімн. № 117) відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Шевелєва Лілія Анатоліївна успішно пройшла етапи конкурсного відбору та рішенням комісії рекомендована для призначення її на посаду директора комунального закладу «Козацька гімназія Кропивницької міської ради».

За результатами конкурсного відбору, Лісова Марина Володимирівна визнана переможцем конкурсу як така, що набрала найбільшу кількість балів, та рішенням комісії рекомендована для призначення її на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська гімназія Кропивницької міської ради"

Ознайомитися з протоколами засідань за посиланням


ОГОЛОШЕННЯ (від 12.07.2023 р.)

12 липня 2023 року в приміщенні міської ради (кімн. № 117) відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Черепій Оксана Миколаївна успішно пройшла етапи конкурсного відбору та рішенням комісії рекомендована для призначення її на посаду директора комунального закладу «Ліцей природничих наук Кропивницької міської ради».

Ярова Тетяна Олександрівна успішно пройшла етапи конкурсного відбору та рішенням комісії рекомендована для призначення її на посаду директора комунального закладу «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради»

Ознайомитися з протоколами засідань за посиланням


ОГОЛОШЕННЯ (від 04.07.2023 р.)

04 липня 2023 року в приміщенні міської ради (кімн. № 127) відбулися засідання комісій по проведенню конкурсних відборів на посади директорів закладів загальної середньої освіти.

Конкурсні комісії прийняли рішення:

допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Ліцей природничих наукКропивницької міської ради»

Черепій Оксану Миколаївну

та провести конкурсний відбір 12 липня 2023 року о 10:00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117);

допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради»

Ярову Тетяну Олександрівну

та провести конкурсний відбір 12 липня 2023 року о 13:00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117);

допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Козацька гімназія Кропивницької міської ради»

Шевелєву Лілію Анатоліївну

та провести конкурсний відбір 13 липня 2023 року о 10:00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117);

допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Новомиколаївська гімназія Кропивницької міської ради»

Лісову Марину Володимирівну

Рибалко Юлію Олександрівну

Слюсаренка Юрія Тимофійовича (за умови надання оригіналів документів до початку конкурсу)

та провести конкурсний відбір 13 липня 2023 року о 13:30 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).

Конкурсна комісія по проведенню конкурсу на посаду директора комунального закладу «Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради вирішила визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора цього закладу таким, що не відбувся, через відсутність заяв на участь у ньому.


ОГОЛОШЕННЯ (від 06.06.2023 р.)

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького

Найменування і місцезнаходження закладу освіти ПЕРЕЛІК закладів освіти, в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальний заклад «Ліцей природничих наук» Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Віктора Френчка, 1) комунальний заклад «Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Казанська, 13) комунальний заклад «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Любомира Гузара, 54) комунальний заклад «Козацька гімназія Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Берегова, 1) комунальний заклад «Новомиколаївська гімназія Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Василя Нікітіна, 25) (накази від 05.06.2023 р. № 309/о, № 310/о)
Найменування посади та умови оплати праці Директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557 (16-18 тарифний розряд). Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002№ 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; від 28.12.2021 № 1391 «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних та комунальних закладах та установах освіти»; Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78,
Кваліфікаційні вимоги докерівника закладу освіти Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту». До участі у конкурсі не можуть бути допущені особи, які: не можуть обіймати посаду керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»; подали не всі документи, необхідні для участі у конкурсі відповідно до вимог законодавства; подали документи після завершення строку їх подання.
Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі Для участі в конкурсі подаються такі документи: 1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно доЗакону України«Про захист персональних даних»; 2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); 3) копія паспорта громадянина України; 4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); 5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою; 6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання; 7) довідка про відсутність судимості; 8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; 9) мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Документи приймаються з 06 червня по 30 червня 2023 року щодня з 08:00 до 17:00 (п’ятниця – до 16:00), обідня перерва з 12:00 до 13:00. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.
Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами: перевірки на знання законодавства (письмове тестування) у сфері загальної середньої освіти,відповідно до Примірного переліку питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 19 травня 2020 року № 654. перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання на зразок вирішення конкретно представлених конфліктних ситуацій, що виникають між учасниками освітнього процесу (зразок ситуаційного завдання у додатку до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького (нова редакція), затвердженого рішенням міської ради від 26 травня 2020 року № 3282); публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не більше 7 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті управління освіти Кропивницької міської ради додатково.
Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі. Головний спеціаліст управління освіти Кропивницької міської ради Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, моб. тел. 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

ОГОЛОШЕННЯ (від 10.11.2021 р.)

09 листопада в приміщенні Кропивницької міської ради під головуванням начальника управління освіти Лариси Костенко відбувся конкурс на заміщення посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського. Рішенням конкурсної комісії Яценко Оксана Євгеніївна визнана переможцем конкурсу.

ОГОЛОШЕННЯ (від 21.09.2021 р.)

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського (вулиця Юрія Коваленка, 6/5).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду, інші виплати - відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 31.01.2001 № 78, від 11.01.2018 № 23.

Строк подачі документів: з 21 вересня по 13 жовтня 2021 року включно. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

З Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням міської ради від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ (від 06.09.2021 р.)

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора державного закладу П(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей»» (вулиця Волкова, 15).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду, інші виплати - відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 31.01.2001 № 78, від 11.01.2018 № 23.

Строк подачі документів: з 07 вересня по 30 вересня 2021 року включно. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

З Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням міської ради від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ (від 19.08.2021)

18 серпня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кропивницький міжшкільний ресурсний центр № 1» Кропивницької міської ради», в якому взяли участь 9 осіб.

За результатами конкурсного відбору обрано 5 найкращих кандидатів: Бардакова Андрія Олексійовича, Босу Олену Михайлівну, Гидулян Юлію Валеріївну, Колісника Романа Вікторовича, Чернову Людмилу Володимирівну.


ОГОЛОШЕННЯ (від 17.08.2021)

17 серпня 2021 року о 12.30 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кропивницький міжшкільний ресурсний центр № 1» Кропивницької міської ради».

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Горобець Олени Валеріївни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу (протокол № 2 від 17.08.2021 р.)


ОГОЛОШЕННЯ (від 23.07.2021 р.)

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кропивницький міжшкільний ресурсний центр № 1» Кропивницької міської ради»(м. Кропивницький, вул. Бєляєва, буд. 23) (наказ від 21.07.2021 № 422/о).

Вимоги до кандидатів на посаду директора: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою)для участі в конкурсному відборі:

письмову заяву про участь у конкурсі;

резюме (у довільній формі);

копію паспорта громадянина України;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня тощо;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78, наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 „Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”.

Строк подачі документів: з 23 липня по 13 серпня 2021 рокувключно.

Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 17 серпня 2021 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, щопідтверджуютьвідповідністьустановленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

проведення іспиту шляхом письмового тестування та визначення його результатів;

презентація проєкту розвитку МРЦ № 1 та проведення співбесіди;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Кропивницької міської ради Прудко Наталія Володимирівна, тел. 050 87 66309, 35 83 42. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.


ОГОЛОШЕННЯ (від 23.07.2021 р.)

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (7 посад) комунального закладу «Кропивницький міжшкільний ресурсний центр № 1» Кропивницької міської ради» (м. Кропивницький, вул. Бєляєва, буд. 23) (наказ від 21.07.2021 р. № 421/о)

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; відповідна фахова освіта та/або професійна кваліфікація педагогічного працівника(за спеціальністю «трудове навчання», «інформатика»), належний рівень професійної підготовки, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою)для участі в конкурсному відборі:

письмову заяву про участь у конкурсі;

резюме (у довільній формі);

копію паспорта громадянина України;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78, наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 „Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”.

Строк подачі документів: з 23 липня по 13 серпня 2021 року включно.

Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 18 серпня 2021 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, щопідтверджуютьвідповідністьустановленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісієюподанихдокументів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

проведення іспиту шляхом письмового тестування та визначення його результатів;

проведення співбесіди та визначення її результатів;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Кропивницької міської ради Прудко Наталія Володимирівна, тел. 050 87 66309, 35 83 42. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua


ОГОЛОШЕННЯ (від 29.06.2021 р.)

29 червня 2021 року о 15.15 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурсний відбір на посаду директора комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького» (протокол № 2 від 29.06.2021 р.).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Сторчауса Сергія Дмитровича рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.

ОГОЛОШЕННЯ (від 23.06.2021 р.)

23 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради відбулося ІІ засідання комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького».

Рішенням конкурсної комісії термін проведення конкурсного відбору перенесений на 29 червня 2021 року на 15.15 год.


ОГОЛОШЕННЯ (від 23.06.2021 р.)

23 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (протокол № 2 від 23.06.2021 р.).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Шарова Юрія Михайловича рекомендовано для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 18.06.2021 р.)

18 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Міської ради міста Кропивницького» (протокол № 2 від 18.06.2021).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Фундової Валентини Іванівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 18.06.2021 р.)

18 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Спеціальна школа №1 Міської ради міста Кропивницького» (протокол № 2 від 18.06.2021).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Станкевич Наталії Василівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 17.06.2021 р.)

17 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» - дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (протокол № 2 від 17.06.2021).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Литвин Світлани Павлівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 17.06.2021 р.)

17 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання № 25 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей», центр позашкільного виховання „Ліра” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (протокол № 2 від 17.06.2021).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Матяшової Лілії Петрівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (16.016.2021 р.)

16 червня 2021 року о 13.00 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Новомиколаївська гімназія Міської ради міста Кропивницького ” (протокол від 16.06.2021 № 2).

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Лапіцької Яни Володимирівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 16.06.2021 р.)

16 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр „Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (протокол від 16.06.2021 №2)

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Дубівки Олени Олександрівни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 09.00 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр „Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Дубівки Олени Олександрівни. Після перевірки поданих кандидатом документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила допустити Дубівку О.О. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 16 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 09.15 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Бондаренко Наталії Володимирівни та Шарова Юрія Михайловича. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Бондаренко Н.В., Шарова Ю.М. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 23 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 09.30 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 25 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей”, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Матяшової Лілії Петрівни. Після перевірки поданих кандидатом документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Матяшову Л.П. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 17 червня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 09.45 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська гімназія Міської ради міста Кропивницького» (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Лапіцької Яни Володимирівни. Після перевірки поданих кандидатом документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити ЛапіцькуЯ.В. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 16 червня 2021 року о 13.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 10.00 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу „Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 34 – економіко – правовий ліцей „Сучасник” – дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Бондаренко Наталії Володимирівни та Литвин Світлани Павлівни. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Бондаренко Н.В. та Литвин С.П. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 17 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 10.15 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького” (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Сторчауса Сергія Дмитровича та Францішкевича Сергія Васильовича. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Сторчауса С.Д., Францішкевича С.В. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 23 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 10.30 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу „Спеціальна школа № 1 Міської ради міста Кропивницького” (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Станкевич Наталії Василівни. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Станкевич Н.В. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 18 червня 2021 року о 09.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

02 червня 2021 року в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) о 10.45 відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Міської ради міста Кропивницького» (протокол № 1 від 02.06.2021).

Для участі у конкурсі подано документи від Фундової Валентини Іванівни. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Фундову В.І. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 18 червня 2021 року о 10.30 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. 117).


ОГОЛОШЕННЯ (від 30.04.2021 р.)

УВАГА! КОНКУРС!

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти:

комунального закладу „Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 34 – економіко – правовий ліцей „Сучасник” – дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (м. Кропивницький, Студентський бульвар, 11) (наказ від 29.04.21 р. № 214/о).

комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького” (м. Кропивницький, вул. Короленка, 46) (наказ від 29.04.21 р. № 212/о).

комунального закладу «Спеціальна школа № 1 Міської ради міста Кропивницького» (м. Кропивницький вул. Волкова, 26-Д) (наказ від 29.04.21 р. № 211/о).

комунального закладу «Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Міської ради міста Кропивницького» (м. Кропивницький, вул. вул. Куропꞌятникова, 19) (наказ від 29.04.21 р. № 213/о).

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів: з 30 квітня по 29 травня 2021 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 138.

З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайті управління освіти Кропивницької міської ради та за телефонами: 35 83 45, 050 876 63 09 (головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна). Е-mail: osvita@krmr.gov.ua.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань


ОГОЛОШЕННЯ (від 29.04.2021 р.)

УВАГА! КОНКУРС!

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти:

комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр „Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (м. Кропивницький, пров. Фортечний, 7) (наказ від 28.04.2021 р. № 210/о).

комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (м. Кропивницький, вул. Волкова, 24) (наказ від 28.04.2021 р. № 209/о).

комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 25 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей”, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (м. Кропивницький, вул. Леваневського, 2б) (наказ від 28.04.2021 р. № 208/о).

комунального закладу «Новомиколаївська гімназія Міської ради міста Кропивницького» (м. Кропивницький, вул. Василя Нікітіна, 25) (наказ від 28.04.2021 р. № 207/о).

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів: з 29 квітня по 28 травня 2021 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 138.

З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайті управління освіти Кропивницької міської ради та за телефонами: 35 83 45, 050 876 63 09 (головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна). Е-mail: osvita@krmr.gov.ua.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань


ОГОЛОШЕННЯ (від 27.04.2021 р.)

27 квітня 2021 року о 10.30 в приміщенні міської ради (кімн. № 126) відбулося ІІ засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Снєжко Людмили Олексіївни рекомендована для призначення на посаду директора цього закладу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 27.04.2021 р.)

27 квітня 2021 року о 9.00 в приміщенні міської ради (кімн. № 126) відбулося ІІ засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського.

За результатами роботи конкурсної комісії жодного з кандидатів не визначено переможцем конкурсу. Комісія більшістю голосів визнала конкурс таким, що не відбувся, та прийняла рішення про проведення повторного конкурсу.


ОГОЛОШЕННЯ (від 22.04.2021 р.)

27 квітня 2021 року о 10.45 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) відбудеться ІІ засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».


ОГОЛОШЕННЯ (від 22.04.2021 р.)

27 квітня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кропивницької міської ради (кімн. № 126) відбудеться ІІ засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського.


ОГОЛОШЕННЯ (від 01.04.2021 р.)

01 квітня 2021 року о 16.00 відбулося І засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»;.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Допустити до участі у конкурсі:

Снєжко Людмилу Олексіївну

2. Провести загальні збори трудового колективу, на яких кандидат представить програми розвитку закладу на середньострокову перспективу, 08 квітня 2021 року о 14.15.

3. Затвердити такі форми і критерії оцінювання тестування на знання законодавства України:

тестування містить 30 тестових завдань;

тестування проходить письмово не довше 20 хвилин у присутності членів комісії (не менше двох третин від її затвердженого складу);

кожне тестове завдання передбачає 3-4 варіанти відповідей, один з яких є правильним;

після закінчення часу, відведеного на складання тестування, проводиться оцінювання за такими критеріями: один бал надається за правильну відповідь, нуль балів – за неправильну відповідь;

кандидат, який набрав 16 балів (51 і більше відсотків) правильних відповідей, допускається до співбесіди.

4. Затвердити перелік питань для перевірки знання законодавства (законів України «Про освіту» -18 питань, «Про професійну (професійно-технічну) освіту» - 4 питання, «Про охорону праці» - 3 питання, «Про звернення громадян» - 1 питання, Кодексу законів про працю – 2 питання, наказу МОН від 06.12.2010 № 1204 «Про затвердження Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів» - 1 питання).

5. Провести перевірку знання законодавства шляхом виконанням тестових завдань та співбесіду з претендентами 20 квітня 2021 року о 16.00 у приміщенні міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ (від 01.04.2021 р.)

01 квітня 2021 року о 15.30 відбулося І засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Допустити до участі у конкурсі:

Гречуху Миколу Володимировича

Яценко Оксану Євгеніївну

2. Провести загальні збори трудового колективу, на яких кандидати представлять програми розвитку закладу на середньострокову перспективу, 07 квітня 2021 року о 15.30.

3. Затвердити такі форми і критерії оцінювання тестування на знання законодавства України:

тестування містить 30 тестових завдань;

тестування проходить письмово не довше 20 хвилин у присутності членів комісії (не менше двох третин від її затвердженого складу);

кожне тестове завдання передбачає 3-4 варіанти відповідей, один з яких є правильним;

після закінчення часу, відведеного на складання тестування, проводиться оцінювання за такими критеріями: один бал надається за правильну відповідь, нуль балів – за неправильну відповідь;

кандидат, який набрав 16 балів (51 і більше відсотків) правильних відповідей, допускається до співбесіди.

4. Затвердити перелік питань для перевірки знання законодавства (законів України: «Про освіту» -16 питань, «Про професійну (професійно-технічну) освіту» - 7 питань, «Про охорону праці» - 4 питання, «Про звернення громадян» -1 питання, Кодексу законів про працю – 2 питання).

5. Провести перевірку знання законодавства шляхом виконанням тестових завдань та співбесіду з претендентами 20 квітня 2021 року о 14.00 у приміщенні міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ (від 02.03.2021 р.)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення посад:

директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського (вулиця Юрія Коваленка, 6/5)

директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» (вулиця Володимира Панченка, 26).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду, інші виплати - відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 31.01.2001 № 78,від 11.01.2018 № 23.

Строк подачі документів: з 02 березня по 26 березня 2021 року включно. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 138.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

З Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження міського голови від 30 грудня 2020 року № 342-в «Про скасування проведення конкурсів на заміщення посад директорів закладів професійної (професійно-технічної)освіти міста, враховуючи тимчасову непрацездатність членів конкурсних комісій та з метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 і інших інфекційних хвороб, збереження життя, здоровꞌя та забезпечення безпеки працівників,скасовано проведення конкурсів на заміщення посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровськогота директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».


ОГОЛОШЕННЯ (від 10.12.2020)

10 грудня 2020 року відбулося засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на посади консультантів комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького.

За результатами конкурсу управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького рекомендовано призначити на посаду консультанта САДОВНІЧЕНКА Андрія Володимировича (протокол № 2 від 10.12.2020).


ОГОЛОШЕННЯ (від 09.11.2020)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького (вул. Гоголя, 125).

Вимоги до кандидатів на посади педагогічних працівників: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Найменування посади:консультант (4 ставки):

з освітньої галузі «Мовно-літературна (іноземні мови)»;

з освітньої галузі «Інформатична»;

з освітньої галузі «Математична»;

з впровадження інноваційних технологій та дистанційного навчання.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, що підтверджують відповідність установленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

проведення іспиту шляхом письмового тестування та визначення його результатів;

проведення співбесіди та визначення її результатів;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою)для участі в конкурсному відборі:

письмову заяву про участь у конкурсі;
резюме (у довільній формі);
копію паспорта громадянина України;
копію трудової книжки;
копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня тощо;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78, наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 „Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”.
Строк подачі документів: з 06 листопада по 30 листопада 2020 року включно.

Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 10 грудня 2020 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ управління освіти від 03 листопада 2020 року № 576/о "Про оголошення конкурсу на посаду консультантів КУ "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Міської ради міста Кропивницького"


ОГОЛОШЕННЯ (від 05.11.2020)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення посади директора державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» (вулиця Володимира Панченка, 26).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду, інші виплати - відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 31.01.2001 № 78, від 11.01.2018 № 23.

Строк подачі документів: з 05 листопада по 27 листопада 2020 року. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail: osvita@krmr.gov.ua.

З Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ (від 04.11.2020)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського (вулиця Юрія Коваленка, 6/5).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію паспорта громадянина України або ID-картки;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки;

довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду, інші виплати - відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 31.01.2001 № 78,від 11.01.2018 № 23.

Строк подачі документів: з 03 листопада по 27 листопада 2020 року. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

З Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Кропивницького, затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 18 серпня 2020 року № 3317, можна ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.


Оголошення (від 15.10.2020)

15 жовтня 2020 року відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Конкурсна комісія рекомендувала управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького призначити на посаду Бондаренко Людмилу Олександрівну як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір (протокол конкурсної комісії № 2 від 15.10.2020).


ОГОЛОШЕННЯ (від 06.10.2020)

06 жовтня відбувся конкурс на заміщення посади практичного психолога у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького.

Конкурсна комісія рекомендувала управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького призначити на посаду Сичову Анастасію Віталіївну як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.


ОГОЛОШЕННЯ (від 06.10.2020)

06 жовтня відбулося перше засідання комісії по проведенню конкурсу на посаду директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

До участі у конкурсі допущено: Бондаренко Людмилу Олександрівну та Бурмістрова Олександра Миколайовича (за умови надання довідки про відсутність судимості до 14.10.2020).

Комісія визначила термін проведення конкурсного відбору 15.10.2020 о 15.30.


ОГОЛОШЕННЯ (від 24.09.2020)

24 вересня 2020 року о 15.00 в приміщенні міської ради відбулося засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на посади психолога та консультантів комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького.

За результатами конкурсу управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького рекомендовано призначити (протокол № 2 від 24.08.2020):

на посаду психолога

Дудник Наталію Валентинівну;

на посади консультантів:

Бабіч Наталю Олександрівну

Горбунову Тетяну Василівну

Коваленка Олексія Руслановича

Кондратенко Тетяну Петрівну

Паращук-Шонія Антоніну Олександрівну

Скляніченка Костянтина Юрійовича

Сосновську Марину Володимирівну

Федорченко Тетяну Іванівну


ОГОЛОШЕННЯ (від 23.09.2020)

23 вересня 2020 року в кім. 215 Міської ради відбулося засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на посади директора (заступника директора) комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького.

За результатами конкурсу (протокол № 2 від 23.09.2020):

Стрюкова Оксана Михайлівна визнана переможцем на посаду директора,

Крамаренко Оксана Олексіївна визнана переможцем на посаду заступника директора.


ОГОЛОШЕННЯ (від 17.09.2020)

17 вересня 2020 року відбувся конкурс на заміщення посади практичного психолога у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Міської ради міста Кропивницького.

Конкурсна комісія рекомендувала управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького призначити на посаду Майстренко Тетяну Іванівну як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.


ОГОЛОШЕННЯ (від 10.09.2020)

УВАГА! КОНКУРС!!

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Космонавта Попова, 28/20.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів: з 10 вересня по 30 вересня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу:

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами)».

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Прудко Наталія Володимирівна,тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 09.09.2020 № 479/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"


ОГОЛОШЕННЯ! (від 02.09.2020)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького (вул. Василя Нікітіна, 25).

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Практична психологія»; фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою) для участі в конкурсному відборі:письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Строк подачі документів:з 04 вересня 2020 року по 25 вересня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 06 жовтня 020 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 02 вересня 2020 року № 466/о "Про оголошення конкурсу на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького"


ОГОЛОШЕННЯ (від 27.08.2020)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького (вул. Гоголя, 125, м. Кропивницький): директора (1 ставка), заступника директора (1 ставка), психолога (1 ставка), консультантів (12 ставок).

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою)для участі в конкурсному відборі:

письмову заяву про участь у конкурсі;

резюме (у довільній формі);

копію паспорта громадянина України;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня тощо;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Прийом документів здійснюється з 28 серпня по 16 вересня 2020 року за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103, контактна особа: Прудко Наталія Володимирівна, головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти, тел. 35 83 45.

Наказ від 27.08.2020 р. № 454/о "Про оголошення конкурсу на посаду педагогічних працівників комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького"

Наказ від 27.08.2020 р. № 453/о "Про оголошення конкурсу на посади директора та заступника директора комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького"


ОГОЛОШЕННЯ (від 21.08.2020)

21 серпня 2020 року відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів "Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького" (протокол № 2 від 21.08.2020), „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”(протокол № 2 від 21.08.2020).


ОГОЛОШЕННЯ! (20 серпня 2020 року)

20 серпня 2020 року відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (протокол № 2 від 20.08.2020) та КЗ "Гімназія імені Олени Журливої" (протокол конкурсної комісії № 2 від 20.08.2020)


ОГОЛОШЕННЯ! (19 СЕРПНЯ 2020 РОКУ)

Відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти: КЗ "Гірнича гімназія Міської ради міста Кропивницького" (протокол № 2 від 19 серпня 2020 року) та гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області (протокол конкурсної комісії № 2 від 19 серпня 2020 року)


ОГОЛОШЕННЯ! (18 серпня 2020 року)

17 серпня 2020 року відбулися конкурси на посади директорів закладів загальної середньої освіти: ЗОШ № 4 (протокол № 2 від 17 серпня 2020 року) та КЗ "Козацька гімназія" (протокол від 17 серпня 2020 року № 2)


ОГОЛОШЕННЯ! (від 12.08.2020)
УВАГА! КОНКУРС!

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога (на період відсутності основного працівника)комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №3» Міської ради міста Кропивницького (бульвар Студентський, 21).

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Практична психологія»; фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, що підтверджують відповідність установленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

складання кваліфікаційного іспиту на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами,основ спеціальної педагогіки шляхом письмових відповідей на екзаменаційні питання;

співбесіди з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків;

оприлюднення результатів конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою) для участі в конкурсному відборі:письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»,від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», від 20 квітня 2007 року № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78.

Строк подачі документів: з 14 серпня 2020 року по 04 вересня 2020 рокувключно. Документи подаються особисто (або поштою) за адресою:м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.
Дата і місце проведення конкурсного відбору: 17 вересня 2020 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215.
Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 12 серпня 2020 року № 435/о "Про оголошення конкурсу на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Міської ради міста Кропивницького"


ОГОЛОШЕННЯ (07.08.2020)

Відбулися перші засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького щодо перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі..

За результатами засідань конкурсними комісіями допущено до участі у конкурсі кандидатів:

№/п Назва закладу П.П. кандидатів Дата проведення конкурсу
1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Базеко Інна Мусіївна 20 серпня 2020 року
2. Комунальний заклад «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького» Дзюба Наталія Євгеніївна Шведова Людмила Борисівна 20 серпня 2020 року
3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Негребецька Ольга Миколаївна Павленко Світлана Олександрівна 17 серпня 2020 року
4. Гімназія № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Євміна Олександр Іванович 19 серпня 2020 року
5. КЗ „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” Колосова Світлана Олегівна 21 серпня 2020 року
6. Комунальний заклад «Козацька гімназія Міської ради міста Кропивницького» Шевелєва Лілія Анатоліївна 17 серпня 2020 року
7. Комунальний заклад «Гірнича гімназія Міської ради міста Кропивницького» Бутакова Тетяна Василівна 19 серпня 2020 року
8. Комунальний заклад «Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького» Вельгун Наталія Миколаївна 21 серпня 2020 року


ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальний заклад „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, проспект Перемоги, 16.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р. № 381/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС


Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького».

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Вознесенська, 97.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 16 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р. № 380/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Козацька гімназія Міської ради міста Кропивницького».

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Берегова, 1.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 06 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 03 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 16 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р № 379/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти "

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Шульгіних, 34.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 17 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р. № 385 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Новгородська, 41.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 16 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р. №378/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Авіаційна, 64.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 16 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03.07.2020 р. № 383/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Гірнича гімназія Міської ради міста Кропивницького».

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, селище Гірниче, Лінія 6, буд.30.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 16 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03 липня 2020 року №384 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

ОГОЛОШЕННЯ (від 03.07.2020 р.)

УВАГА! КОНКУРС

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Адреса закладу освіти: м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 27/2.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідку про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів:з 03 липня по 31 липня 2020 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Етапи проведення конкурсу (з 02 липня по 26 серпня 2020 року):

прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

проведення конкурсного відбору;

визначення переможця конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати здійснюється відповідно до 18 тарифного розряду,

інші виплати відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 35 83 45, 050 876 63 09. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

Наказ від 03 липня 2020 року №382/о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти"

Рішення двадцять першої сесії сьомого скликання Міської ради міста Кропивницького від 26 травня 2020 року № 3282 "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького у новій редакції"

ОГОЛОШЕННЯ (від 11.12.2019 р.)

10 грудня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького.

Конкурсна комісія рекомендувала управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького призначити на посади вчителів-дефектологів – Карпенко Інну Володимирівну та Рудь Наталію Григорівну як таких, що успішно пройшли конкурсний відбір.


ОГОЛОШЕННЯ (від 04.12.2019 р.)

03 грудня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Міської ради міста Кропивницького.

Конкурсна комісія рекомендувала управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького призначити:

на посаду вчителя-логопеда - Горбенко Яну Ігорівну;

на посаду практичного психолога - Прокопову Ірину Володимирівну як таких, що успішно пройшли конкурсний відбір.


УВАГА! КОНКУРС! (від 15.11.2019 р.)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького (вулиця Василя Нікітіна, 25).

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»); стаж роботи за фахом не менше трьох років; фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, що підтверджують відповідність установленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

складання кваліфікаційного іспиту на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки шляхом письмових відповідей на екзаменаційні питання;

співбесіди з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків;

оприлюднення результатів конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою) для участі в конкурсному відборі:письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 12 липня 2017 року № 545«Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», від 20 квітня 2007 року № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78.

Строк подачі документів:з 15 листопада 2019 року по 06 грудня 2019 року включно. Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 10 грудня 2019 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 24-57-49. Е-mail:osvita@krmr.gov.ua.

СКЛАД
комісії для проведення конкурсного відбору
на посаду вчителя-дефектолога комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького
Голова комісії
Костенко Лариса Давидівна -начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького

Заступник голови комісії

Васильєва Олена Костянтинівна -начальник відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти
Секретар комісії
Прудко Наталія Володимирівна -головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти

Члени комісії:

Воронов Юрій Миколайович -директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Міської ради міста Кропивницького
Готішан Вікторія Сергіївна - директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» Міської ради міста Кропивницького
Дзюба Олександр Віталійович -голова міської профспілкової організації працівників освіти і науки України міста Кропивницького (за згодою)
Навроцька Ірина Георгіївна -спеціаліст І категорії відділу інспектування навчальних закладів управління освіти
Сорока Лілія Юріївна -директор спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 46 „Краплинка”
Станкевич Наталія Василівна -директор комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 – дошкільний навчальний заклад”
Фундовний Володимир Васильович -голова Кропивницької міської організації вільної профспілки працівників освіти і науки України (за згодою)

Орієнтовний перелік питань для проведення іспиту
на посаду вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру

Право дітей з особливим освітніми потребами (далі - ООП) на освіту у законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту».

Основні завдання інклюзивно-ресурсного центру (постанова Кабміну України від 12 липня 2017 року № 545).

Основні функції інклюзивно-ресурсного центру.

На основі яких принципів здійснює свою діяльність ІРЦ.

Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку.

Причини порушень психофізичного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями (легкого, помірного, тяжкого ступенів).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із порушеннями слуху (глухих та зі зніженим слухом).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з розладами аутистичного спектра.

Психолого-педагогічна допомога дітям з порушеннями емоційно-вольової сфери.

Психолого-педагогічний супровід дітей зі складними порушеннями розвитку.

Основні принципи інклюзивного навчання.

Базові цінності, на яких ґрунтується інклюзивна освіта

У який термін розглядаються звернення, які не потребують додаткового вивчення? (Закон України «Про звернення громадян»).

Хто проводить первинний прийом батьків, порядок його проведення (постанова Кабміну України від 12 липня 2017 року № 545).

Яка ділова документація повинна вестися в інклюзивно-ресурсному центрі?

До якої інформації та документів повинен бути відкритий доступ на веб-сайтах закладів освіти (у разі їх відсутності - на веб-сайтах засновників)?

Сутність надання психолого-педагогічної допомоги в ІРЦ.

На яку кількість дітей розрахований інклюзивно-ресурсний центр.

Дітям якого віку надають допомогу інклюзивно-ресурсні центри.

За якими напрямами проводиться комплексна оцінка стану дитини.

Якій категорії дітей надається психолого-педагогічна допомога в ІРЦ.

Надання консультативно-психологічної допомоги батькам.


УВАГА! КОНКУРС! (від 25.10.2019 р.)

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: вчителя-логопеда, практичного психолога та посади практичного психолога (на період відсутності основного працівника) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Міської ради міста Кропивницького (бульвар Студентський, 21).

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»), «Практична психологія»; фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Етапи проведення конкурсу:

подання претендентами документів, що підтверджують відповідність установленим кваліфікаційним вимогам;

вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

складання кваліфікаційного іспиту на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки шляхом письмових відповідей на екзаменаційні питання;

співбесіди з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків;

оприлюднення результатів конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою) для участі в конкурсному відборі: письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці:

виплата заробітної плати та інші виплати здійснюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року № 88, від 11.01.2018 року № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», від 20 квітня 2007 року № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 78.

Строк подачі документів: з 25 жовтня 2019 року по 22 листопада 2019 року %D

Кiлькiсть переглядiв: 12565